TOPlist

Mistrovské utkání mužů SKP Slovan Moravská Třebová B - FC Jiskra 3:0 (0:0)

A mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k dalšímu utkání I.B třídy na půdu B týmu Moravské Třebové, kde podlehlo domácím hráčům 3:0.


FC Jiskra, 27.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Dolní Čermná 5:0 (2:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo předposlední domácí utkání sezóny 2017/2018 v Červené Vodě, když porazilo tým Dolní Čermné 5:0. Tato výhra definitivně znamená účast i okresním přeboru pro nadcházející ročník.


FC Jiskra, 26.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí 3:2 (2:1)

V dohrávce zápasu proti hostům z Jablonného n/O. dokázali mladší žáci FC Jiskry B zvítězit a brát tak celé tři body.


FC Jiskra, 22.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Tatenice 5:3 (1:2)

A mužstvo FC Jiskry 2008 po dvou prohraných zápasech opět zabodovalo, když na stadiónu v Králíkách dokázalo porazit ambiciózního nováčka soutěže tým Sokola Tatenice 5:3.


FC Jiskra, 20.5.2018, více

Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra - Jablonné nad Orlicí 2:2 (pk.: 6:5) (pol.: 2:0)

Druhé utkání v jednom víkendu se odehrálo na domácí půdě FC Jiskry, kde jsme přivítali hosty z Jablonného. Opět došlo až na penalty kde jsme měli více štěstí tentokrát my a dotáhli zápas do vítězného konce.


FC Jiskra, 20.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - TJ Luková 1:1 pk. 3:4 (pol. 1:0)

V přímém souboji o první místo v okresním přeboru mladších žáků jsme si sice vedli lépe něž hosté z Lukové, ale brankové příležitosti jsme nedokázali proměnit. V penaltovém rozstřelu měli více štěstí hosté a zvítězili.


FC Jiskra, 20.5.2018, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Albrechtice FC Jiskra B so 2.6. 16:00
II.třída OP , Albrechtice u Lanškrouna, mistrovské
FC Jiskra Žichlínek ne 3.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Lanškroun B ne 3.6. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Opatovec FC Jiskra so 9.6. 17:00
I.B třída , Opatovec, mistrovské
Dolní Újezd FC Jiskra ne 10.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Dolní Újezd, mistrovské
FC Jiskra B Verměřovice ne 10.6. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Zámrsk so 16.6. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žichlínek FC Jiskra B ne 17.6. 16:00
II.třída OP , Žichlínek, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Rudoltice Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Verměřovice
Mistrovské utkání mladších žáků so 9.6. 10:00
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra A
Mistrovské utkání mladších žáků ne 10.6. 11:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Lanškroun B
Mistrovské utkání mladších žáků so 16.6. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - FC Jiskra A
Turnaj HORNBACH (CZ + SK) so 23.6. 09:00
Červená Voda
Za účasti všech divizí na území České a Slovenské republiky
10. ročník závodu Jeřáb 1003 so 21.7. 11:00
Červená Voda
Pravidelný závod horských kol, zařazený do seriálu Šumperského poháru horských kol.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost