TOPlist

Mistrovské utkání mužů
Sokol Řetová - FC Jiskra 2:1 (1:1)

A mužstvo FC Jiskry 2008 vstoupilo do jarních bojů u I.B třídě porážkou se 2:1, když na umělé trávě v Ústí nad Orlicí nestačili na tým Sokol Řetová.


FC Jiskra, 26.3.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Rudoltice 3:1 (0:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 vstoupilo do jarní části sezóny 2016/2017 výhrou nad Sokolem Rudoltice 3:1. Těmito důležitými třemi body se dostáváme do klidnějších vod tabulky okresního přeboru.


FC Jiskra, 25.3.2017, více

Výsledky okresního poháru

V roce 2017 byla odehrána již dvě kola okresního poháru. FC Jiskra 2008 B byla vyřazena v 1.kole. Kompletní výsledkový servis k nahlédnutí.


FC Jiskra, 20.3.2017, více

Přátelské utkání mužů
FK Letohrad B - FC Jiskra 5:1 (3:0)

FC Jiskra 2008 sehrála přípravné utkání na umělé trávě v Letohradě, kde s tamním B týmem prohrála 5:1.


FC Jiskra, 5.3.2017, více

Přátelské utkání mužů
FC Jiskra B - Baník Vamberk B 1:3 (0:1)

Čtvrté utkání přípravy před nadcházející jarní částí sezóny sehrálo naše B mužstvo na umělé trávě v Letohradě s týmem Baník Vamberk B, kde jsme prohráli 1:3.


FC Jiskra, 5.3.2017, více

Pohárové utkání mužů
FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 2:6 (1:2)

Letošní pouť pohárem končí pro naše barvy již v prvním kole, kdy nás na umělém trávníku v Letohradě vyřadil tým 1.FC Žamberk B.


FC Jiskra, 26.2.2017, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání jaro 2017 (pdf, aktualizováno 14.3.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
FC Jiskra Opatovec so 1.4. 16:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
České Heřmanice FC Jiskra B ne 2.4. 16:00
II.třída OP , České Heřmanice, mistrovské
Žichlínek FC Jiskra so 8.4. 10:00
I. třída dorostu sk. B , Žichlínek, mistrovské
Semanín FC Jiskra so 8.4. 16:00
I.B třída , Semanín, mistrovské
FC Jiskra B Dolní Čermná ne 9.4. 16:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Tatenice so 15.4. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Horní Újezd so 15.4. 16:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žichlínek FC Jiskra B ne 16.4. 16:00
II.třída OP , Žichlínek, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání FC Jiskra B - Sopotnice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání FC Jiskra B - Klášterec nad Orlicí Mistrovské utkání muži FC Jiskra A - Kunčina
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 15.4. 09:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovské utkání mladších žáků so 15.4. 09:00
Rokytnice v Orl. h.
Rokytnice v Orlických horách - FC Jiskra B
Turnaj mladší přípravky so 15.4. 09:00
Králíky
Účastníci: FC Jiskra, Řetová, Žamberk, Žichlínek
Mistrovské utkání mladších žáků so 22.4. 10:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Rudoltice
Turnaj mladší přípravky so 22.4. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek, Rybník, Jablonné nad Orlicí, FC Jiskra
Mistrovské utkání mladších žáků ne 23.4. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 29.4. 09:00
Jablonné n. Orl.
Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra B
Turnaj mladší přípravky so 29.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, Řetová, Libchavy B, FC Jiskra