Mistrovské utkání žáků Přelovice - FC Jiskra 2008 21. 9. 2019

Starší žáci

Obhájit svoji neporazitelnost odjeli starší žáci do Přelovic. První brankou otevřeli skóre domácí ve 26. minutě, kdy se trefil Matyáš Novák. Do šaten se o poločase odcházelo za stavu 1:0

Ve druhém poločase se 2 minuty před koncem dokázal prosadit Jakub Látal a dokázal tak srovnat na 1:1. Za tohoto stavu se kopali rozhodující penalty, ve který ovšem naši žáci nestačili na domácí střelce. Konečný stav 2:1 po penaltách, přineslo našim hráčům alespoň bod.

Přelovice - FC Jiskra 2008 1:1; pen. 2:1 (1:0)

Branky: 26. Novák Matyáš; 68. Látal Jakub
Rozhodčí: Čech Karel. Diváků: 55. Stadión: Přelovice.

Sestava FC Jiskra 2008: Kočí Filip, Zezulka Zdeněk, Wawrzyczek Jan, Ješina Ondřej, Hlavová Eva, Látal Jakub, Dušek Filip, Dzura Jakub, Brůna Jan, Chromek Adam, Čermák Jakub; Jurka Tomáš, Pekárek Milan, KOstúr Tomáš, Pekárek Josef, Krejsa Ondřej
________________________________________

Mladší žáci

Na těžkého soupeře narazili mladší žáci. Už v 7. minutě se prosadil Matyáš Novák, kterému se v zápase podařil vstřelit hattrick. Po dalších dvou brankách se šlo do šaten za stavu 3:0

Ve druhém poločase se podařilo domácím vstřelit ještě 3 branky a konečný stav se tedy zastavil na výsledku 6:0

Přelovice - FC Jiskra 2008 6:0 (3:0)

Branky: 7., 17., 47. Novák Matyáš, 29. Zvěřina Matyáš, 51. Válková Nikola, 54. Hrstka Luboš
Rozhodčí: Čech Karel. Diváků: 55. Stadión: Přelovice
Sestava FC Jiskra 2008: Kočí Filip, Brůna Jan, Chromek Adam, Kos Matěj, Krejsa Ondřej, Látal Jakub, Novák Daniel, Pekárek Josef, bartik Jan, Martincová Zuzana, Seidl Ondřej, Šilhavý Metoděj, Maleček Šimon, Habasová Romana, Valach Marek