TOPlist

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - Dolní Újezd 3:2 (2:2)

Starší žáci FC Jiskry 2008 / Sokola Boříkovice vybojovali další výhru nad Dolním Újezdem 3:2.

Utkání s Dolním Újezdem bylo stejně vyrovnané jako první vzájemný souboj na podzim. Houževnatí hosté s velmi dobře hrajícím stoperem nedávali našim hráčům příliš prostoru a tak jsme se po celý zápas velmi těžce prosazovali. První branku vstřelil již ve 3 minutě, po přihrávce Kristiana Vernera, Robin Kaplan 1:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli mít se soupeřem větší problém. Opak byl pravdou. Hosté se osmělili a ve 24. minutě bylo srovnáno. Chybu naší obrany potrestal Vojtěch Opletal 1:1. Za nedlouho jsme opět vedli. Prosadil se Kristian Verner 2:1. Hosté ovšem ihned srovnali Františkem Šplíchalem a tak se do šaten šlo za nerozhodného výsledku 2:2.

Druhý poločas jsme se mírně zlepšili, ale na dobře pracující obranu Újezdu jsme dlouho nemohli nalézt recept. Nakonec se nám jí podařilo přelstít a vstřelit tak vítěznou branku celého utkání Petrem Stránským 3:2. Utkání jsme, zejména v druhém poločase, ubojovali a i když se vítězství nerodilo lehce, připsali jsme si další tři body do tabulky.

Příští utkání hrajeme 7.5. v Albrechticích se souklubím Žichlínku, Albrechtic a Lanškrouna pod společným názvem Lanškroun B. Utkání má výkop ve 13:30.

FC Jiskra 2008 / Sokol Boříkovice - Sokol Dolní Újezd 3:2 (2:2) Branky: 3.Kaplan, 27.Verner, 54.Stránský - 24.Opletal, 34.Šplíchal. Rozhodčí: Hejl Jan (Králíky). ŽK: 0:0. Diváků: 40. Stadión: Králíky.

FC Jiskra / Boříkovice: Ježek Jakub - Štelbaský Martin, Ďuriš Martin, Girga Robert, Ďuriš Michal, Halanič Martin, Malý Martin, Stránský Petr, Kubíček Petr, Verner Kristián, Kaplan Robin. Střídali: Holubec Jakub, Moravec Aleš, Holly Herbert, Štogrýn David.

Dolní Újezd: Hanyk Emanuel - Vajrauch Petr, Ryšan Radek, Novotný Lukáš, Štancl Zdeněk, Kuta Pavel, Nádvorník Jakub, Opletal Vojtěch, Šplíchal František, Hána Oldřich, Pechanec Jan. Střídali: Jireček Lukáš, Bartoš Farntišek, Svoboda Ondřej.