TOPlist

Mistrovské utkání starších žáků
TJ Lanškroun B - FC Jiskra 3:4 (2:3)

Starší žáci dokázali v dalším utkání přivést tři body, když porazili 3:4 tým Lanškrouna B. Našim starším žákům tak v současné době patří první místo v tabulce.

Před utkáním v Lanškrouně jsme opět řešili nedostatek hráčů, protože naši mladší žáci hráli svá utkání v souběžném čase. Odjeli jsme pouze v 11. hráčích. Domácí mohli využít i hráče z jejich A mužstva a tak nás čekal přetěžký soupeř. O začátku utkání jsme se dostali pod tlak domácích, kteří ovšem své dvě velké šance nevyužili. To my ano. V 8. minutě utkání utekl všem Kristián Verner a my vedli 0:1. Za minutu se nejlépe v pokutovém území domácích orientoval Martin Malý a technickou střelou rozvlnil síť podruhé 0:2. To bylo od nás na delší dobu vše a ke slovu se pomalu začali dostávat opět hráči Lanškrouna. Snížení se dočkali ve 20. minutě utkání, kdy po rohu hlavičkoval do naší branky zcela osamocený hráč domácích 1:2. Za pět minut bylo srovnáno. To se domácí opět, po pěkné akci, dokázali prosadit 2:2. My jsme se ovšem nehodlali smířit s nerozhodným výsledkem a tak opět Kristián překlopil poločasový výsledek na naší stranu 2:3.

V druhém poločase hra pokračovala směrem nahoru-dolů a obě družstva měla několik možností skórovat. To se podařilo ve 40. minutě domácím a rázem byl stav znovu vyrovnaný 3:3. O našem vítězství jsme rozhodli těsně před koncem, kdy se do třetice prosadil po samostatné akci Kristian Verner 3:4. Tak i utkání skončilo a my doslova vydřeli další velmi důležité body.

Příští utkání hrajeme v neděli 15.5. s Tatenicemi, kterým máme po podzimu co vracet. Výkop je ve 14:30 hod.

Lanškroun, fotbalový oddíl B - FC Jiskra 2008 3:4 (2:3) Branky: 20.a 40.Pecháček, 25.Doleček - 9., 28.a 66.Verner, 8.Malý. Rozhodčí: Jureček Michal (Cotkytle). ŽK: 0:0. Diváků: 15. Stadión: Albrechtice.

Sestava Lanškrouna B: Fikejs Filip - Doleček Ondřej, Hloušek Pavel, Brejša Adam, Fiedler Lukáš, Zemach Tadeáš, Janda Jan, Bureš Tadeáš, Slouka David, Pecháček Marek, Žák Čeněk. Dále střídali: Parent Matěj, Syrový Petr, Krňávek Vojtěch, Schembera Adam, Hudec Zdeněk.

Sestava FC Jiskry: Ježek Jakub - Kaplan Robin, Ďuriš Martin, Girga Robert, Kubíček Petr, Štelbaský Martin, Malý Martin, Ďuriš Michal, Halanič Martin, Verner Kristián, Štogrýn David.