TOPlist

Přátelské utkání mužů
FK Letohrad B - FC Jiskra 5:1 (3:0)

FC Jiskra 2008 sehrála přípravné utkání na umělé trávě v Letohradě, kde s tamním B týmem prohrála 5:1.

A mužstvo sehrálo své první přípravné utkání před nadcházející jarní částí sezóny 2016/2017 na umělé trávě v Letohradě s účastníkem krajské I.A třídy, s tamním B mužstvem. Domácí tým lehce dokázal třikrát skórovat v prvním poločase, přičemž nám se nepodařilo ani jednou proměnit naše šance. V druhé půli pak hra celkově zvolnila a my zaznamenali alespoň úspěch v podání branky Pepy Ježka. Utkání nakonec skončilo 5:1.

FK Letohrad B - FC Jiskra 2008 5:1 (3:0) Branky: Černohous 3, Petráček, Stejskal Dom. - Ježek J. Rozhodčí: Bednář Jarolav (Lukavice). ŽK: 0:0. Diváků: 10. Stadión: UMT Letohrad.

Sestava FC Jiskry: Valčík R. st. (28.Václavek) - Loufek, Pohanka, Málek, Jireš, Vyšohlíd, Krejčí, Pařízek, Ježek M., Šmolík, Ježek J.