TOPlist

Mistrovské utkání mužů
Sokol Rybník - FC Jiskra B 5:1 (3:0)

Poslední utkání tohoto ročníku sehrálo naše B mužstvo na půdě Sokola Rybník, odkud si odvážíme porážku 5:1. V tabulce okresního přeboru končíme na desátém místě.

Tým FC Jiskry 2008 B odcestoval v poslednímu utkání tohoto ročníku na půdu Sokola Rybník, kde se nám dlouhodobě příliš mnoho nedaří a jinak tomu nebylo ani tentokrát.

V neúplné sestavě tak odcjíždíme k sehrání tohoto zápasu, který spíše více než-li cokoli jiného, chceme nějak přežít a důstojně odehrát. Tento plán byl však velmi záhy narušen, když již ve 2.min. prohráváme 1:0, po domácí brance Vrány. Naši hráči se nestihli ani rozkoukat, kde hrají a už nám to padá do brány. Ovšem naše bída pokračuje. V 9.min. si vstřelíme nešťastně vlastní branku a domácí tým tak vede 2:0. A když se smůla přilepí na kopačky, tak až do konce. Ve 27.min. si dáme další gól a je prakticky po zápase. Domácí pak také zvolní a do kabin se zápas spíše dohrává z povinnosti.

S tím, že dnes bodovat nebudeme, byl asi každý spířen, ale gól vstřelit přece jen chceme. Čeká na něj bylo sice dlouhé, ale přišel. V 64.min. se prodral k domácí bráně Pasker a dokázal snížit na 3:1. Tato branka znovu probudila uspané domácí hráče, kteří dokázali v 71. a 82.min. zásluhou Martina Kareše zvýšit až na konečných 5:1.

V ročníku 2016/2017 končíme na 10.místě tabulky okresního přeboru, což zajišťuje účast i v nadcházející sezóně. FC Jiskra 2008 zároveň děkuje všem svým příznivcům, kteří jí fandili během celé sezóny a věříme, že naše fotbalisty podpoříte i v té nadcházející.

Sokol Rybník - FC Jiskra 2008 B 5:1 (3:0) Branky: 71.a 82.Kareš Ma., 2.Vrána, 9.vlastní branka (M.Hnátnický), 27.vlastní branka (Maleček) - 64.Pasker. Rozhodčí: Kerhát Patrik (Dolní Třešňovec) - Ropek Stanislav (Morašice), Šilar Pavel (Lubník). Delegát PKFS: Smejkal Zdeněk (Jablonné nad Orlicí). ŽK: 0:1. Diváků: 50. Stadión: Rybník.

Sestava Rybníka: Suk Martin - Viščák Martin, Tölg Jiří, Repa Jan, Kareš Martin, Horák Pavel (88.Dvořák Pavel), Kareš Michal, Beránek Roman (75.Palík Patrik), Petružálek František (89.Imrich Kryštof), Petran Jan (60.Gregar Jan), Vrána Michal.

Sestava FC Jiskry B: Dostál Martin - Fňouk Milan, Skoták David, Vágner František, Machovič Josef, Bednář Miroslav (88.Vágner František st.), Kopecký Jaroslav, Maleček Michal, Hnátnický Martin, Malý Michal, Pasker Jakub.

FC Jiskra

další články