TOPlist

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Jaroměřice 0:1 (0:0)

Dorost FC Jiskry 2008 se představil v posledním letošním utkání, když na stadiónu v Králíkách prohrál nejtěsnějším možným výsledkem s týmem z Jaroměřic 0:1.

V posledním utkání tohoto ročníku přivítal tým FC Jiskry 2008 celek z dalekých Jaroměřic. V průměrném utkání této soutěže jsme nedokázali vstřelit branku, což se ovšem podařilo našemu soupeři v 76.min. zásluhou Mackerleho. Tato jediná přesná trefa do naší sítě znamenala také výhru hostí 0:1, což v konečném postavení týmů v tabulce pro nás nemělo až tak velký význam. FC Jiskra 2008 skončila na konečném čtvrtém místě krejské I.třídy dorostu, právě před naším dnešním soupeřem z Jaroměřic, které končí páté.

FC Jiskra 2008 - Jaroměřice 0:1 (0:0) Branka: 76.Mackerle. Rozhodčí: Sita Jaroslav (Lanškroun). ŽK: 2:2. Diváků: 47. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Dostál Martin - Ďuriš Martin (34.Ďuriš Michal), Šesták Ondřej (85.Antl Daniel), Fňouk Milan, Antl Richard, Kopecký Jaroslav, Girga Robert (46.Forman Pavel), Malý Martin, Wanča Václav, Bula Vladimír, Verner Kristián (59.Kaplan Robin).

Sestava Jaroměřic: Továrek Marek - Mooz Petr, Šebek Filip, Lexman Vojtěch, Hejna Jan, Valenta Josef, Heger Tomáš, Huppert Milan (54.Somol Jiří), Mackerle Štěpán, Borýsek Dominik (77.Hrouzek Martin), Lexmaul Jan.

FC Jiskra

další články