TOPlist

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Sokol Tatenice 2:3 (1:1)

Dorost FC Jiskry 2008 prohrál na domácím stadiónu v Králíkách s týme Sokola Tatenice 2:3. V tabulce krajské I.třídy se drží prozatím na třetím místě.

V dohrávce druhého kola krajské I.třídy dorostu přivítal náš celek na stadiónu v Králíkách tým Sokola Tatenice. Hosté se dostali brzy do vedení brankou Totuška, který jak se později ukázalo, rozhodl o bodech pro hosty. My jsme na tuto branku reagovali vyrovnáním v 30.min., kdy se prosadil domácí střelec Bula - 1:1.

V druhém poločase se nám podařilo otočit výsledek, když si nešťastně stečoval do vlasní brány míč Prokop - 2:1. Ovšem v 67.min. znovu zaúřadoval hostující Totušek a znovu vyrovnal na 2:2. Stejný hráč nakonec rozhodl o třech bodech pro Tatenice, když 78.min. upravil na 2:3 a my již nedokázali na tuto branku odpovědět.

FC Jiskra 2008 - Sokol Tatenice 2:3 (1:1) Branky: 30.Bula, 54.vlastní (Prokop) - 8., 67.a 78.Totušek. Rozhodčí: Patrik Kerhát (Lanškroun). ŽK: 3:2. Diváků: 35. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Dostál Martin - Ďuriš Michal, Tomek Luboš, Dvorský Dan, Ďuriš Martin, Malý Martin, Wanča Václav, Bula Vladimír, Antl Richard, Antl Daniel, Žabka Rudolf.

Sestava Tatenic: Herzog Radim - Martykán Tomáš, Rája Tomáš, Totušek Josef, Chládek Tomáš, Brejša Adam, kyselo Robin, Brejša Vojtěch, Finger Adam, Kotouček Ondřej (62.Souček Vojtěch), Prokop Petr.

FC Jiskra

další články