TOPlist

Mistrovské utkání mužů Spartak Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B 5:1 (1:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 nedokázalo navázat na předchozí výsledky a z Brandýsa nad Orlicí si odváží vysokou porážku 5:1.

Tým FC Jiskry 2008 B odcestoval k mistrovskému utkání do Brandýsa nad Orlicí, kde se mu vůbec nepodařil druhý poločas.

Úvodní minuty zápasu bylo k vidění spoustu fotbalových akcí. Oba týmy začali utkání aktivně a snažili se co nejvíce prověřovat pozornosti obou gólmanů. V 9.min. pak šalamounsky přehodil vyběhnutého domácího brankáře Uhlíř a dostal Jiskru do vedení 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale v koncovce se jim vůbec nedařilo. V 17.min. pak naši obráncci nedokázali odvrátit únik na pravé straně a centrovaný míč do pokutového vápna uklidil se štěstím k tyči dobíhající Hruša - 1:1. I přes několik dalších šancí na obou stranách skóre utkání zůstalo do poločasové přestávky nezměněno.

Druhá půle již byla znaší strany spíše propadák. Hned v úvodu, ve 49.min. chybujeme v rozehrávce a matador domácího celku Hanzl otáčí skóre na 2:1. Než se z brzké branky stihneme oklepat, je tu další chyba ve středu hrací plochy, která vyústila až v branku Lajzy, jenž v 59.min. zvýšil na 3:1. A o tři minty stejná akce znamenala prakticky rozhodnutí dnešního zápasu. Opět si Lajza připravil míč v pohybu k zakončení a bez větších problémů zvýšil na 4:1. V záveru se snažíme s výsledkem něco udělat, ale síly ani štěstí tentokrát nemáme. V 76.min. nám unikl Müller a střelou pod břevno stanovil konečný výsledek utkání na 5:1.

Za týden nás doma čeká tým Sokola Rybník, kdy je výkop stanoven na sobotu 7.října 2017 od 15:30 hod.

Spartak Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra 2008 B 5:1 (1:1) Branky: 59.a 62.Lajza, 17.Hruša, 49.Hanzl, 76.Müller - 9.Uhlíř. Rozhodčí: Jureček Michal (Cotkytle) - Krajči radek (Lanškroun), Juda Adam (Lanškroun). ŽK: 2:2. Diváků: 90. Stadión: Brandýs nad Orlicí.

Sestava Brandýsa n.Orl.: Macák Jan - Matějka Jan, Sloupenský David, Novotný Lukáš, Janoušek Martin (74.Šrajer Lukáš), Šroler Miroslav, Hanzl Jaroslav, Hruša Jan (57.Bryzabohatý Aleš), Špinler Jan (62.Skalický Petr), Lajza Tomáš, Fogl Jan (35.Müller Vladimír).

Sestava FC Jiskry B: Šnevajs Tomáš - Kolbe Zdeněk, Fňouk Milan, Uhlíř Karel, Stašák Pavel, Votoupal Šimon, Maleček Michal, Kopecký Jaroslav, Michalička Jakub (46.Vágner František), Roček Patrik, Hnátnický Martin.