TOPlist

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - SK Sloupnice 5:0 (2:0)

A mužstvo FC Jiskra 2008 přehrálo na domácím stadiónu v Králíkách tým SK Sloupnice vysoko 5:0 a vyhouplo se již na páté místo v tabulce krajské I.B třídy.

A mužstvo FC Jiskry 2008 přivítalo na domácím stadiónu tým SK Sloupnice, se kterým v historii sehrálo vždy velmi povedená utkání. Jinak tomu nebylo ani tentokrát.

hned od úvodního hvizdu sudího se naši hráči zakousli do hostující sestavy a řádně jim motali hlavy. Postupně se útočníci zastřelovali a hostující gólman Voleský měl plné rukavice práce. Na úvodní branku zápasu jsme čekali do 21.min., kdy se prosadil individuálně Matoulek. Tato branka přinesla na naše kopačky klid a všuchni se pak snažili o pohledné kombinační akce. V 36.min. navázal na povedený vstup i Šmolík a svojí první brankou v utkání zvýšil na 2:0.

Po změně stran jsme opět na hrací ploše dominovali. V 51.min. se podařilo přidalt další branku Šmolíkovi, který tak upravil na 3:0. Konkurenční střelec Matoulek nechtěl zůstat pozadu a také on přidává svůj druhý gól, když v 54.min. zvýšil již na 4:0. Sloupničtí se dostávali před naši bránu jen sporadicky a jejich akce neměli příliš velkou váhu. Utkání pak v záveru trochu ztratilo na šťávě, ale jednu branku přece jen diváci ještě viděli. V 68.min. se dostal do zakončení Martin Ježek a zvýšil na 5:0. Záver se pak spíše dohrával s povinnosti a tak si Jiskra připsala další tři body do tabulky krajské I.B třídy.

Za týden pak odcestujeme k utkání na půdu nováčka soutěže do Tatenic, kde je výkop stanoven na neděli 8.října 2017 od 15:30 hod.

FC Jiskra 2008 - SK Sloupnice 5:0 (2:0) Branky: 21.a 54.Matoulek, 36.a 51.Šmolík, 68.Ježek M. Rozhodčí: Beneš David (Letohrad) - Kerhát Patrik (Lanškroun), Smola Vojtěch (Lanškroun). Delegát PKFS: Šimek Zdeněk (Ústí nad Orlicí). ŽK: 1:4. Diváků: 150. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Kalinako Pavel - Dvorský Dan, Paulus David (72.Ďuriš Martin), Halanič Radek, Jireš Karel, Ježek Josef, Koreň Jan, Pařízek Jaroslav, Vyšohlíd Tomáš, Šmolík Jiří (64.Ježek Martin), Matoulek Martin (68.Bula Vladimír).

Sestava Sloupnice: Voleský Michal - Fikejz Lukáš, Mikulecký Martin, Jelínek Tomáš, Vera Vojtěch (60.Vodehnal Adam), Vašina Jan (60.Mahurský Vladislav), Kupka Petr, Nguyen Petr, Dočkal Michal, Kučera Filip (64.Černý Jakub), Fikejz Václav.

FC Jiskra

další články