TOPlist

Mistrovské utkání mužů Sokol Dolní Újezd B - FC Jiskra 0:3 (0:1)

FC Jiskra 2008 odcestovala k utkání do Dolního Újezdu, kde se s tamním B mužstvem utkala o tři body do tabulky I.B třídy. Naši hráči dokázali vyhrát 0:3 a po záskuze si odváží plný počet bodů.

FC Jiskra odcestovala ke svému druhému utkání na jaře do Dolního Újezdu, kde se utkala s tamním B mužstvem o body do tabulky.

Úvod prvního poločasu patřil domácímu mužstvu. Nám se nedařilo podržet míč na kopačkách a spíše jsme odvraceli nesmělé útoky domácích hráčů. Naše obrana ale fungovala bezchybně a tak i přes tento tlak nepustila domácí tým do vyloženější šance. Po patnácti minutách jsme se dostali ke slovu i my. Do zajímavé šance se dostal Macek, ale v koncovce si nepočínal přesně. Na náš první jarní gól jsme čekali do 32.min., kdy dostal přesný míč na kopačky Matoulek, jenž dopravil míč za záda Pravce - 0:1. Branka náš tým povzbudila a tak, jak se nám nedařilo na začátku, se nyní vše obrátilo a my diktovali tempo hry. Jednobrankové vedení vydrželo až poločasového hvizdu.

Druhá půle začala mnohem dynamičtěji. Na domácím týmu bylo patrné, že by chtěli co nejrychleji vyrovnat, ale to se jim naštěstí nedařilo. Díky aktivitě dopředu, zapomínal domácí celek na zadní vrátka. Toho jsme dokázali využít v 71.min. kdy svojí druhou brankou Matoulek dodal klid pro zbytek zápasu. Domácí se již nezmohli na větší tlak, a proto jsme utkání dohrávali bez větších problémů v naší režii. V 76.min. pak přidává třetí naši branku Koreň a tímto definitivně rozhodl o třech bodech pro naše barvy.

Za týden sehrajeme první domácí utkání, kdy na stadiónu v Králíkách přivítáme tým Jablonného nad Orlicí. Utkání je naplánováno na sobotu 7.dubna od 16:00 hod.

Sokol Dolní Újezd B - FC Jiskra 2008 0:3 (0:1) Branky: 32. a 71.Matoulek, 76.Koreň. Rozhodčí: Kerhát Patrik (Lanškroun) - Lukes Zdeněk (Lanškroun), Langr Filip (Dolní Čermná). ŽK: 1:1. Diváků: 50. Stadión: Dolní Újezd.

Sestava D.Újezdu B: Pravec Jakub - Doležal Zdeněk, Rejman Jakub (76.Chadima Jan), Nadvorník Michal, Svoboda Karel, Mokrejš Filip (56.Kalánek Pavel), Kabrhel David, Heinisch Pavel, Kopecký Michal (82.Klička Petr), Vomáčka Jan (85.Frank David), Štarman Petr.

Sestava FC Jiskry: Kalianko Pavel - Ježek Josef, Halanič Radek, Dvorský Dan, Loufek Milan (82.Petránek Denis), Koreň Jan, Pařízek Jaroslav, Macek Martin, Vyšohlíd Tomáš (78.Ježek Martin), Musil Pavel (80.Ďuriš Martin), Matoulek Martin.