TOPlist

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - FK Jehnědí 1980 0:2 (0:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 nenavázalo na zisk bodů ze Sopotnice a na domácím stadiónu v Červené Vodě prohrálo 0:2 s týmem FK Jehnědí 1980.

B musžtvo chtělo navázat na zisk bodů ze Sopotnice, kde před týdnem vyhrála 1:3. Dnes jí však čekal pro nás né přiliš známý celek - tým Jehnědí.

Utkání se po dlouhé zimně odehrálo na solidním terénu travnaté plochy v Čevené Vodě. Vstup do utkání byl z obou stran vlažnější a nikdo se příliš nedostával do vyložených šancí. Domácí hráči se snažili o kombinaci, ale tu jim často přerušovali hostující hráči řízeni zkušeným Motyčkou. Ve 24.min. pak nedokážeme odvrátit nebezpečný útok a hosty dostává do vedení 0:1 Pilař. I když si do konce poločasu vytvoříme několik zajímavých gólových příležitostí, vstíti branku se nám nepodařilo.

V druhém poločase chceme co nejrychjeji vyrovnat, ale hosté velmi dobře brání a pokud míč pronikne za konsolidovanou obranu, vše vyřeší gólman Doležal. Čím více se blíží konec, tím spíše otvíráme zadní vrátka, protože síly vrhneme do útoku. V 81.min. takového zaváhání využil Vondra, který nedal Šnevajsovi šanci a zvýšil na konečných 0:2.

K následujícímu utkání odcestujeme v neděli 22.dubna 2018 do Dolní Dobrouče, kde je utkání na programu s výkopem od 16:00 hod.

FC Jiskra 2008 B - FK Jehnědí 1980 0:2 (0:1) Branky: 24.Pilař, 81.Vondra. Rozhodčí: Habrda Miroslav (Česká Třebová) - Hejl Jan (Králíky), Kolář Bohuslav (Ústí nad Orlicí). ŽK: 1:1. Diváků: 100. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Šnevajs Tomáš - Kolbe Zdeněk, Uhlíř Karel, Vágner František, Fňouk Milan, Hnátnický Martin (57.Hnátnický Petr), Votoupal Šimon, Macek Martin, Maleček Michal, Roček Patrik (69.Bednář Miroslav), Pasker Jakub.

Sestava Jehnědí: Doležal Ivo - Andrle Michal (90.Sikora Daniel), Šeda František, Vodvárka Jakub (70.Lučan Jan), Motyčka Martin, Viktorín Ondřej, Najman Aleš (72.Vondra Josef), Fišer Daniel, Pilař Matěj, Gregar Jan (85.Absolon David), Neugebauer Tomáš (76.Vrabec Tomáš).

FC Jiskra

další články