TOPlist

Přátelské utkání starých pánů Červená Voda - Pogoń Śmigel 2:1 (0:0)

Na trávník do Červené Vody zavítalo opět po roce mužstvo starých pánů z Polska, kdy naši hráči sehráli přátelské utkání s týmem Pogoń Śmigel. Velmi vyrovnané utkání nakonec vyhrál domácí tým 2:1.

Jak se již stalo tradicí, tak ani letos tomu nebylo jinak. Do Červené Vody přicestoval opět tým Pogoń Śmigel z Polska, který zde v kategii starých pánů sehrál přátelské utkání. Zápas měl výkop ve 14:00 hod. a hrací doba byla stanovena na 2 x 35 min. V prvním poločase k vidění nebyla žádná branka, i když v mnoha případech na obou stranách k ní nebylo daleko. V druhé půli se domácí tým ujal vedení, když se prosadil po individuální akci Kočajda. Hosté pak dokázalo vyrovnat po dobře rozehraném rohovém kopu. O výhřa domácího týmu rozhodl deset minut před koncem Stašák, který stanovil konečný výsledek utkání na 2:1.

FC Jiskra 2008 - Pogoń Śmigel 2:1 (0:0) Branky FC: Kočajda, Stašák. Rozhodčí: Jiří Pavlas (Č.Voda). ŽK: 0:0. Diváků: 20. Stadión: Červená Voda.