TOPlist

Přátelské utkání starých pánů Červená Voda - Sokól Wloszakowice 2:3 (2:2)

Druhé letní přátelské utkání sehrála naše stará garda s týmem Sokóla Wloszakowice z Polska. V utkání padlo celkem pět branek, přičemž naši fotbalisté tentokrát na výhru nedosáhli.

V rozpáleném letním počasí přicestoval do Červené Vody opět tým Sokóla Wloszakowice z Polska, který zde v kategii starých pánů sehrál přátelské utkání. Zápas měl výkop ve 14:00 hod. a hrací doba byla stanovena na 2 x 35 min. Hosté se ujali brzkého vedení, na které dokázali do konce první půle zareagovat brankami Kočajda a Pasker. Poločasový výsledek 2:2 tak přetrval dlouhé minuty v druhé půli, když nakonec hosté z Wloszakowic dokázali svojí třetí brankou rozhodnout toto přátelské utkání a vyhráli 2:3.

FC Jiskra 2008 - Sokól Wloszakowice 2:3 (2:2) Branky FC: Kočajda, Pasker. Rozhodčí: Jan Hejl (Králíky). ŽK: 0:0. Diváků: 50. Stadión: Červená Voda.