TOPlist

Mezinárodní turnaj Wloszakowice

První prosincový víkend si naše mláděžnické týmy starších přípravek A i B a tým starších žáků FC Jiskry 2008 zahráli na mezinárodním turnaji v Polských Wloszakowicích

První prosincový víkend byl pro mládežnické týmy z FC Jiskry 2008 ve znamení mezinárodního turnaje v Polských Wloszakowicích. Na turnaj jsme odcestovali v pátečních odpoledních hodinách s týmy starší přípravky z Králík a Červené Vody a týmem Starších Žáků. Samotné zápasy se odehráli ve velmi pěkném prostředí Wloszakowické sportovní haly v sobotu od 11 hodin.

„Kralická“ starší přípravka hrála ve složení: Tykva Adam – Mucha David, Habasová Romana, Halanič Jan, Novák Dan, Valach Marek, Chalupecký Tomáš, Krejsa Ondřej

„Červenovodská“ starší přípravka hrála ve složení: Seidl Ondřej – Dostál Miroslav, Chochrun Lukáš, Dostálová Dominika, Martincová Zuzana, Bartoš Michal, Kos Matěj, Laczková Aneta

Tým starších žáků hrál ve složení: Kadrnožka Ondřej – Stránský Petr, Wawrzyczek Jan, Hlavová Eva, Dušek Filip, Čermák Jakub.

Obě přípravky hráli ve stejné skupině s dalšími třemi Polskými týmy: Sokol Wloszakowice, GKS Wloszakowice, DAB Boguszyn. Všechny zápasy byli velice vyrovnané a za předvedenou hru se nemusí stydět ani jeden z pěti týmů. Výsledkově se „Kralická“ starší přípravka umístila na 5. místě. „Červenovodská“ starší přípravka se umístila na 3. místě. Pomyslnou třešničkou na dortu pro ně bylo první vítezství nad „Kralickou“ přípravkou za celou dobu jejich střetů v turnajích.

Starší žáci si také nevedli špatně, co se předvedené hry týče. V jejich skupině byli týmy pouze tři, a to Sokol Wloszakowice, DAB Boguszyn a FC Jiskra 2008. Tabulkově se umístili na 3. místě.

Celkově to pro hráče i trenéry FC Jiskry 2008 nevšední zážitek. Ne každý den se poštěstí hrát na turnaji, kde slyšíte při nástupu hrát hymnu České republiky, hrajete proti hráčům jiné národnosti a poznáte kus cizí země. Už teď se všichni těšíme na další ročník.

 

FC Jiskra

další články