TOPlist

Přátelské utkání dorostu
FC Jiskra - 1.HFK Olomouc 2:4 (1:2)

Mužstvo dorostu sehrálo na stadiónu v Červené Vodě přípravné utkání před nadcházejícím ročníkem mistrovské soutěže 2011/2012 v mužstvem mladšího dorostu 1.HFK Olomouc. Po povedeném výkonu naše mužstvo podlehlo soupeři 2:4.

Dorostnecké mužstvo přibližně za měsíc zahájí mistrovskou soutěž. V letošním ročníku to bude I.třída, kterou v minulosti hrálo pravidelně, až s loňskou vyjímkou, kdy náš celek staroval v nejvyččí krajské soutěži - krajském přeboru.

V tomto ročníku povede dorostenecký tým dvojice trenérů Roman Vlačík a Jiří Opravil. Prvním přípravným utkáním se stal zápas pro naše hráče s neznámým mužstvem 1.HFK Olomouc. Hosté zde v těchto dnech pobývají v nedalekém okolí na soustředění, a proto tento přátelský zápas s chutí odehráli v rámci letní přípravy.

V samotném zápase padlo celkem šest branek a bylo se na co dívat. Obě mužstva do tohoto klání vstoupila z různé části přípravy před sezónou. Tomu odpovídala také hra a především fyzický fond po individuální stránce jednotlivých hráčů. Pro naše dorostence to nebylo v žádném případě poslední přípravné utkání a spousta hráčů při nejrůznějších možnostech vypomáhá i mužským celkům. Nová sezóna je doslova za dveřmi, proto je na místě několik zápasů sehrát.


FC Jiskra Králíky-Červená Voda - 1.HFK Olomouc 2:4 (1:2) Rozhodčí: Jurenka Petr (Č.Voda). ŽK: 0:0. Diváků: 20. Stadión: Červená Voda.

Valčík

další články