TOPlist

Přátelské utkání dorostu
FC Jiskra B - Sokol Štíty 2:7 (2:2)

Prvním přátelským utkáním před zahájením nového soutěžního ročníku sehrálo B mužstvo dorostu FC Jiskry na domácí půdě proti Sokolu Štíty. Po vyrovnané první půlce tu druhou zcela ovládli hosté a vyhráli vysoko 2:7.

B mužstvo dorostu odehrálo první přátelské utkání na stadiónu v Červené Vodě v sobotu 11.8.2012 od 13:30 hod., kdy přivítalo mužstvo nedalekého Sokola Štíty. V prvním poločase se dokázal za naše barvy prosadit nejprve Dostál a druhý gól poté přidal Roček. Hosté však do poločasu dokázali vyrovnat na 2:2. Spokojenost trenérů však trvala pouze v prvním poločase. Druhý již vyzněl mnohem lépe pro hosty ze Štítů, kteří dokázali naše hráče přestřílet a vyhráli vysoko 2:7. Druhé přípravné utkání se pak odehraje na stadiónu ve Štítech za týden v neděli. Pro naše nově vytvořené mužstvo to byla dobrá zkušenost před nadcházejícím startem soutěže.

FC Jiskra Králíky-Červená Voda B - Sokol Štíty 2:7 (2:2) Branky: 18.Dostál, 25.Roček. ŽK: 0:0. Diváků: 20. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Černý Petr - Urban Tomáš, Apač David, Vágner František, Dostál Tomáš, Kalousek Jiří, Pecháček Martin, Otoupal Šimon, Daniel Adam, Roček Patrik, Hnátnický Martin - Hnátnický Petr.