TOPlist

Přátelské utkání mužů
SK Bludov - FC Jiskra 1:2 (0:2)

Generálku před nadcházející jarní částí sezóny 2014/2015 sehrál A tým FC Jiskry 2008 na umělé trávě v Šumperku s účastníkem I.A třídy Olomouckého kraje - s týmem SK Bludov. V tomto utkání jsme vyhráli 1:2.

V generálce na nadcházející jarní část sezóny odcestoval A tým k přátelskému utkání na umělou trávu do Šumperka, kde jsme se střetli s celkem z Olomouckého kraje, s SK Bludovem. Bludov hraje I.A třídu, kde okupuje poslední příčku tabulky.

Nám se podařil velmi dobře první poločas zápasu, kdy jsme se dostali do vedení 0:1 po branke M.Matoulka. Ještě před odchodem do kabin zvyšujeme skóre, když na 0:2 upravuje J.Dušek. V druhém poločase dozanal tým četných změn, kdy se sestava hodně měnila a domácí pak po jednom nedorozumění v našich zadních řadách dokázal snížit na konečných 1:2.

Za týden nás již čeká ostrý start, kdy odjíždíme v neděli k sousednímu derby do nedalekého Jablonného nad Orlicí. Výkop je stanoven na neděli 29.března od 15:00 hod.

SK Bludov - FC Jiskra 2008 1:2 (0:2) Branky: Matoulek, Dušek J. Rozhodčí: Krobot Ladislav (Šumperk). ŽK: 0:0. Diváků: 10. Stadión: UMT Šumperk.