TOPlist

Přátelské utkání mužů
FC Jiskra B - SK Úvaly B 0:6 (0:5)

Již tradičně zahájilo naše B mužstvo přípravné období před nadcházející jarní částí sezóny přátelským utkáním s týmem SK Úvaly B. V tomto již sedmém vzájemném zápase jednoznačně dominovali hosté.

Oba celky se ke svému sedmému vzájemnému duelu vypravily na umělou trávu do Lanškrouna, kde byl výkop zápasu stanove na 14 hod. V loňském roce pro nepřízeň počasí nebylo toto přátelské utkání sehráno, ale letos, i když za zimních podmínek, duel k vidění byl.

V prvním poločase byli hosté z Úval jednoznančně lepším týmem. Vytvářeli si velmi lehce šance, které dokázali zakončit úspěšným vstřelením branky. Skóre postupně navyšovali, až se zastavilo před uplynutím první pětačtyřicetiminutovky na stavu 0:5.

Do druhé půle udělali naši trenéři několik změn v sestavě a přece jen se náš výkon zvedl. Vytvořili jsme si i vyložené brankové příležitosti, ale bohužel bez efektivního zakončení. Díky neproměňování vyložených šancí, tak zůstala až do závěrečného hvizdu sudího na naší straně nula. Do dalších zápasů je nutné zapracovat především na koncovce, což nám toto utkání ukázalo v plné své kráse.

FC Jiskra 2008 tímto děkuje realizačnímu týmu, hráčům a dalším funkcionářům SK Úvaly za sehrání tohoto přípravného zápasu a celému klubu přejeme hodně sportovních úspěchů v nadcházejícím fotbalovém roce 2017.

FC Jiskra 2008 B - SK Úvaly B 0:6 (0:5) Rozhodčí: Vojtěch Smola (Lanškroun). ŽK: 0:0. Diváků: 10. Stadión: UMT Lanškroun.

Sestava FC Jiskry B: Málek Tomáš - Stašák Pavel, Fňouk Milan, Matoulek Martin, Uhlíř Karel, Maleček Michal, Kopecký Jaroslav, Pasker Jakub, Votoupal Šimon, Sedlák Lukáš, Hnátnický Martin, Zach Pavel, Kos Ladislav.