TOPlist

Přátelské utkání mužů
FC Jiskra B - Baník Vamberk B 1:3 (0:1)

Čtvrté utkání přípravy před nadcházející jarní částí sezóny sehrálo naše B mužstvo na umělé trávě v Letohradě s týmem Baník Vamberk B, kde jsme prohráli 1:3.

FC Jiskra B poměřila síly s účastníkem III.třídy okresu Rychnov nad Kněžnou, s B mužstvem Baníku Vamberk. V prvním poločase byla hra velmi vyrovnaná, když si oba celky vytvořili několik slibných brankových příležitostí. Jedniý gól první půle pak padl ve 40.min., kdy hosté mířili přesně z pokutového kopu. V druhém poločasu nejprve inkasujeme z přímého volného kopu v 53.min. a následně v 65.min. zvyšuje Vamberk B na 0:3, když z poza šestnáctvky cílí přesnou střelou k tyči. V 68.min. prostřelil z levé strany hostujícího gólmana Skoták a snížil na 1:3. V zápětí máme obrovskou šanci, ale míč za záda hostujícího gólmana neprotlačíme. V utkání již další branky nepadly a tak v tomto zajímavém utkání prohráváme 1:3.

FC Jiskra 2008 B - Baník Vamberk B 1:3 (0:1) Branka FC: 68.Skoták. Rozhodčí: Bednář Jaroslav (Lukavice). ŽK: 0:0. Diváků: 10. Stadión: UMT Letohrad.

Sestava FC Jiskry B: Šnevajs Tomáš - Stašák Pavel, Uhlíř Karel (46.Kolbe Zdeněk), Fňouk Milan, Vágner František (65.Kos Ladislav), Hnátnický Martin, Votoupal Šimon, Skoták David, Kuběnka Josef, Hnátnický Petr, Roček Patrik.