TOPlist

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - TJ Sokol Verměřovice 6:0 (2:0)

Mladší žáci FC Jiskra A, zaznamenali již devatenáctou výhru v této sezoně a to 6:0 proti hostům z Verměřovic


FC Jiskra, 3.6.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Spartak Brandýs n/O - FC Jiskra 2008 B 1:7 (0:3)

Pro jasný výsledek 1:7 si dojeli mladší žáci FC Jiskry B do Brandýsa nad Orlicí. Střelecky se dařilo a první branku zaznamenal i nejmladší hráč celku Marek Valach.


FC Jiskra, 3.6.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Sokol Tatenice - FC Jiskra 2008 A 1:4 (1:2)

Ve venkovním utkní mladších žáků si naše FC Jiskra A do kázala poradit s domácími Tatenicemi a vyhrála 1:4.


FC Jiskra, 27.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra B - TJ Sokol Rudoltice 4:3 (2:1)

Hráči FC Jisrky B přivítali na domácím hřišti v Červené Vodě  hosty z Rudoltic. Po vyrovnaném utkání jsme si pokaždé dokázali udržet vedení a do táhli jsme zápas do vítězného konce 4:3.


FC Jiskra, 26.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí 3:2 (2:1)

V dohrávce zápasu proti hostům z Jablonného n/O. dokázali mladší žáci FC Jiskry B zvítězit a brát tak celé tři body.


FC Jiskra, 22.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - TJ Luková 1:1 pk. 3:4 (pol. 1:0)

V přímém souboji o první místo v okresním přeboru mladších žáků jsme si sice vedli lépe něž hosté z Lukové, ale brankové příležitosti jsme nedokázali proměnit. V penaltovém rozstřelu měli více štěstí hosté a zvítězili.


FC Jiskra, 20.5.2018, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Vraclav FC Jiskra / Žamberk so 18.8. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Vraclav, mistrovské
FC Jiskra B Těchonín so 18.8. 16:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Moravská Třebová B FC Jiskra ne 19.8. 17:00
I.B třída , Moravská Třebová, mistrovské
Verměřovice FC Jiskra B so 25.8. 17:00
II.třída OP , Verměřovice, mistrovské
FC Jiskra Přelouč so 26.8. 10:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Přelouč ne 26.8. 12:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra / Žamberk Kameničky ne 26.8. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd B ne 26.8. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Lanškroun B Mistrovské utkání muži FC Jiskra A - Tatenice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie