TOPlist

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Tatenice 5:3 (1:2)

A mužstvo FC Jiskry 2008 po dvou prohraných zápasech opět zabodovalo, když na stadiónu v Králíkách dokázalo porazit ambiciózního nováčka soutěže tým Sokola Tatenice 5:3.


FC Jiskra, 20.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
SK Sloupnice - FC Jiskra 2:1 (2:0)

A mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k utkání 21.kola krajské I.B třídy do Sloupnice, kde domácímu týmu podlehlo těsným výsledkem 2:1.


FC Jiskra, 13.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Libchavy 3:5 (1:2)

A mužstvo FC Jiskry 2008 poprvé v jarní části sezóny 2017/2018 prohrálo a to na domácím stadiónu s týmem Sokola Libchavy v divoké přestřelce 3:5.


FC Jiskra, 5.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Těchonín - FC Jiskra 0:10 (0:5)

V rámci 19.kola krajské I.B třídy odcestovala FC Jiskra 2008 do nedalekého Těchonína, kde místní tým Sokola deklasovala nejvyšším výsledkem v novodobé historii klubu 0:10.


FC Jiskra, 28.4.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Řetová 2:1 (1:0)

A mužstvo FC Jiskry 2008 navázalo na úspěšné zápasy jarní části sezóny a i tentokrát dokázalo porazit houževnatého soupeře 2:1 - tým Sokola Řetová.


FC Jiskra, 21.4.2018, více

Mistrovské utkání mužů
Horní Újezd - FC Jiskra 1:6 (0:1)

A mužstvo odcestovalo k nejvzdálenějšímu soupeři I.B třídy do Horního Újezdu, který se v současné neúplné tabulce krčí na posledním místě. Papírové předpoklady síly soupeřů se potvrdili na naši fotbalisté dokázali vyhrát vysoko 1:6.


FC Jiskra, 15.4.2018, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
FC Jiskra B Dolní Čermná so 26.5. 16:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Vraclav FC Jiskra ne 27.5. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Zámrsk, mistrovské
Moravská Třebová B FC Jiskra ne 27.5. 17:00
I.B třída , Moravská Třebová, mistrovské
Albrechtice FC Jiskra B so 2.6. 16:00
II.třída OP , Albrechtice u Lanškrouna, mistrovské
FC Jiskra Žichlínek ne 3.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Lanškroun B ne 3.6. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Opatovec FC Jiskra so 9.6. 17:00
I.B třída , Opatovec, mistrovské
Dolní Újezd FC Jiskra ne 10.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Dolní Újezd, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Rudoltice Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 26.5. 13:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Rudoltice
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 26.5. 09:00
Rokytnice v O.h.
Účastníci: Rokytnice v O.h., FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 26.5. 09:00
Jehnědí
Účastníci: Jehnědí, FC Jiskra, Verměřovice, Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 27.5. 13:00
Tatenice
Tatenice - FC Jiskra A
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Verměřovice
Mistrovské utkání mladších žáků so 9.6. 10:00
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra A
Mistrovské utkání mladších žáků ne 10.6. 11:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Lanškroun B

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost