TOPlist

Mistrovské utkání starších žáků
Radiměř - FC Jiskra 1:10 (0:2)

V rámci plánovaného sedmého kola meziokresního přeboru starších žáků odcestovala FC Jiskra 2008 k utkání do Radiměře, kde po velmi dobrém herním projevu rozdrtila domácí tým 1:10.


JM, 4.10.2014, více

Mistrovské utkání starších žáků Sokol Kunčina/Mladějov na Moravě - FC Jiskra 1:7 (1:3)

Starší žáci souklubí FC Jiskry 2008 a Sokola Boříkovic odcestovali k odloženému mistrovskému utkání do Kunčiny, kde jsme domácí tým souklubí Sokola Kunčiny a Mladějova na Moravě porazili 1:7.


Musil, 28.9.2014, více

Mistrovské utkání žáků Sokol Vraclav/SK Zámrsk - FC Jiskra 3:2 (2:0)

Starší žáci souklubí FC Jiskry 2008 a Sokola Boříkovice odcestovali na uzkání do Vraclavi, kde hraje svá domácí utkání souklubí Sokola Vraclav a SK Zámrsk. V tomto duelu naši hráči podlehli domácím 3:2.


JM, 20.9.2014, více

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - Sebranice 4:1 (2:1)

Starší žáci vstoupili do mistrovské sezóny utkáním proti týmu ze Sebranic. Ve fyzicky náročném zápase dokázali vyhrát 4:1 a připsali si první tři body do tabulky meziokresního přeboru žáků.


Musil, 31.8.2014, více

Mistrovské utkání starších žáků
Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra 2:1 (2:0)

Starší žáci FC Jiskry 2008 odcestovali k poslednímu utkání mistrovské sezóny 2013/2014 do nedalekého Jablonného nad Orlicí, kde domácímu týmu podlehli těsně 2:1.


Kopecký, 15.6.2014, více

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - SK Polička 3:0 (2:0)

Starší žáci FC Jiskry 2008 odehráli poslední domácí utkání na stadiónu v Králíkách, kde porazili poslední celek tabulky SK Poličku 3:0.


Kopecký, 7.6.2014, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Třemošnice FC Jiskra so 22.9. 10:30
starší žáci , Třemošnice, mistrovské
Třemošnice FC Jiskra so 22.9. 12:15
mladší žáci , Třemošnice, mistrovské
Libchavy FC Jiskra so 22.9. 16:00
I.B třída , Libchavy, mistrovské
Jaroměřice FC Jiskra / Žamberk ne 23.9. 13:00
I. třída dorostu sk. B , Jaroměřice, mistrovské
FC Jiskra B Klášterec nad Orlicí ne 23.9. 16:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Rybník FC Jiskra B so 29.9. 15:30
II.třída OP , Rybník, mistrovské
FC Jiskra Přelovice ne 30.9. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Přelovice ne 30.9. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži A Mistrovská utkání starší a mladší žáci FC Jiskra - Přelouč
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Řetová
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie