TOPlist

Přátelské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Malá Morava 5:1 (3:0)

FC Jiskra 2008 B vstoupila do přípravy před nadcházející podzimní částí sezóny 2015/2016. V přátelském utkání porazil náš B tým mužstvo Sokola Malá Morava 5:1.


FC Jiskra, 2.8.2015, více

Přátelské utkání mužů Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra B 1:1 (0:1) pk: 3:5

FC Jiskra 2008 B sehrála na umělé trávě v Lanškrouně přípravné utkání s týmem krajské I.B třídy z Jablonného nad Orlicí. Ve vyrovnaném zápase padly dvě branky s nerozhodným výsledkem 1:1.


Uhlíř, 7.3.2015, více

Pohárové utkání mužů
FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 0:3 (0:2)

Tým FC Jiskry 2008 B v rámci přípravných zápasů na nadcházející jarní část sezóny 2014/2015 nastoupil na umělé trávě v Letohradě proti celku 1.FC Žamberk B. V poháru dále bude pokračovat tým ze Žamberka, který dokázal vyhrát 3:0.


Uhlíř, 1.3.2015, více

Přátelské utkání mužů
FC Jiskra B - SK Úvaly B 0:1 (0:0)

FC Jiskra 2008 B vstoupila do roku 2015 přípravným utkáním s dlouhodobě tradičním soupeřem - s týmem SK Úvaly B. V šestém vzájemném utkání padla pouze jediná branka, která rozhodla o výhře hostů v poměru 0:1.


Uhlíř, 24.1.2015, více

IV.ročník Turnaje starostů

Již IV.ročník letního fotbalového Turnaje starostů byl sehrán tentokrát v Těchoníně. Jako vždy nastoupila proti sobě čtyři sousední mužstva z Boříkovic, Červené Vody, Lichova a Těchonína.


JP, 10.8.2014, více

Přátelské utkání mužů
FK Gufero Mistrovice - FC Jiskra B 3:2 (1:0)

Program přípravných utkání pokračoval utkáním v nedalekých Mistrovicích, kde B mužstvo FC Jiskry 2008 prohrálo po slabém výkonu 3:2.


Uhlíř, 6.8.2014, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Dolní Čermná FC Jiskra B so 27.10. 14:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
Kameničky FC Jiskra / Žamberk ne 28.10. 12:15
I. třída dorostu sk. B , Kameničky, mistrovské
FC Jiskra Lanškroun B ne 28.10. 14:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk FC Jiskra so 3.11. 09:30
starší žáci , Žamberk, mistrovské
Žamberk FC Jiskra so 3.11. 11:15
mladší žáci , Žamberk, mistrovské
Horní Jelení FC Jiskra / Žamberk so 3.11. 10:00
I. třída dorostu sk. B , Horní Jelení, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži FC Jiskra - Žichlínek Mistrovské utkání muži FC Jiskra - Jablonné nad Orlicí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie