TOPlist

Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra / Žamberk - Sokol Dolní Újezd 1:4 (1:2)

Utkání smíšeného dorostu FC Jiskry 2008 a 1.FC Žamberka se tentokrát odehrálo na stadiónu v Žamberku, kdy domácí tým podlehl Dolnímu Újezdu 1:4.


FC Jiskra, 15.9.2018, více

Mistrovské utkání dorostu Tatran Ctětín - FC Jiskra / Žamberk 4:1 (4:0)

Dorost FC Jiskry 2008 / 1.FC Žamberka odehrál 5.kolo krajské I.třídy na půdě Tatranu Ctětín, odkud si znovu nepřivážíme žádné body po porážce 4:1.


FC Jiskra, 9.9.2018, více

Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra / Žamberk - AFK Horní Jelení 3:0 (2:0)

Dorost souklubí FC Jiskry 2008 a 1.FC Žamberka dokázal poprvé v tomto soutěžním ročníku plně bodovat a na stadiónu v Králíkách porazil tým AFK Horní Jelení 3:0.


FC Jiskra, 1.9.2018, více

Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra / Žamberk - Orel 2:3 (0:2)

Třetí kolo krajské I.třídy dorostu sehrálo naše spojené mužstvo s týmem z obce Orel nacházející se u Slatiňan, kdy jsme na stadiónu v Žamberku znovu prohráli, tentokrát 2:3.


FC Jiskra, 29.8.2018, více

Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra / Žamberk - FK Kameničky 0:7 (0:4)

Dorost souklubí FC Jiskry 2008 a 1.FC Žamberka odehrál utkání krajské I. třídy v Králíkách, kdy podlehl soupeři z Kameničekvysoko 0:7.


FC Jiskra, 26.8.2018, více

Mistrovské utkání dorostu Sokol Vraclav - FC Jiskra / Žamberk 5:1 (3:1)

Dorost odcestoval k prvnímu mistrovskému utkání na půdu Sokola Vraclav, kde souklubí FC Jiskry 2008 a 1.FC Žamberk prohrálo v neúplné sestavě 5:1.


FC Jiskra, 18.8.2018, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Třemošnice FC Jiskra so 22.9. 10:30
starší žáci , Třemošnice, mistrovské
Třemošnice FC Jiskra so 22.9. 12:15
mladší žáci , Třemošnice, mistrovské
Libchavy FC Jiskra so 22.9. 16:00
I.B třída , Libchavy, mistrovské
Jaroměřice FC Jiskra / Žamberk ne 23.9. 13:00
I. třída dorostu sk. B , Jaroměřice, mistrovské
FC Jiskra B Klášterec nad Orlicí ne 23.9. 16:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Rybník FC Jiskra B so 29.9. 15:30
II.třída OP , Rybník, mistrovské
FC Jiskra Přelovice ne 30.9. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Přelovice ne 30.9. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži A Mistrovská utkání starší a mladší žáci FC Jiskra - Přelouč
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Řetová
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie