TOPlist

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - TJ Jablonné nad Orlicí 6:2 (4:1)

Proti Jablonnému se našim mladší žákům FC Jiskra Akonečně podařilo zvítězit a to vysoko 6:2 i díky hattricku Jana Wawrzyczka.


FC Jiskra, 22.4.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Luková - FC Jiskra 2008 B 7:0 (5:0)

V utkání na hřišti domácí Lukové, prohráli mladší žáci FC Jiskry 2008 B 7:0.


FC Jiskra, 21.4.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra B - Sokol Boříkovice 4:1 (0:1)

Nedělní utkání mladších žáků FC Jiskry B, které se konalo v Červené Vodě se sousedními Boříkovicemi skončilo 4:1 po obratu, kdy jsme o poločase prohrávali 1:0.


FC Jiskra, 15.4.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Dlouhoňovice - FC Jiskra 2008 A 2:20 (0:9)

Ve venkovním utkání mladších žáků na půdě Dlouhoňovic bylo vidět celkem 24 branek. Celkovým výsledkem 2:20 zdolala FC Jiskra domácí a vezla si domů celé tři body.


FC Jiskra, 14.4.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - Sokol Boříkovice 2:1 (2:0)

Mladší žáci FC Jiskry 2008 A přivítali v domácím zápase Sokol Boříkovice. Po výhře 2:1 si připisujeme první jarní body.


FC Jiskra, 8.4.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků Řetová / Sloupnice - FC Jiskra 2008 B 6:2 (2:0)

V prvním jarním utkání, naši mladší žáci FC Jiskry 2008 B prohráli na hřišti domácí Řetové 6:2


FC Jiskra, 7.4.2018, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Němčice út 8.5. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B
Mistrovský turnaj starší přípravka so 5.5. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Dolní Čermná, Dolní Dobrouč

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost