TOPlist

Fotbalové utkání starších žáků
FK Sebranice - FC Jiskra 2008 5:1 (5:0)

Starší žáci souklubí FC Jiskry 2008 a Sokola Boříkovice sehráli poslední mistrovské utkání této sezóny s nejvzdálenějším soupeřem v Sebranicích. V tomto utkání se nám nedařilo a soupeři jsme podlehli 5:1. Přes tuto porážku končíme v tabulce na prvním místě.


FC Jiskra, 12.6.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - Sokol Rudoltice 15:0 (6:0)

V posledním domácím utkání této sezóny si starší žáci souklubí FC Jiskry 2008 a Sokola Boříkovice hodně zastříleli, když na stadiónu v Králíkách vyprovodili tým Sokola Rudoltice výsledkem 15:0.


FC Jiskra, 5.6.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra 1:3 (1:1)

Starší žáci FC Jiskry 2008 sehráli derby s nedalekým Jablonným nad Orlicí, kde se nám podařilo vyhrát 1:3 a potvrdili jsme tak první místo v tabulce okresního přeboru.


FC Jiskra, 28.5.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - Sokol Tatenice 3:2 (2:0)

Starší žáci souklubí FC Jiskry 2008 a Sokola Boříkovice dokázali porazit na stadiónu v Králíkách tým Sokola Tatenice 3:2.


FC Jiskra, 15.5.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
TJ Lanškroun B - FC Jiskra 3:4 (2:3)

Starší žáci dokázali v dalším utkání přivést tři body, když porazili 3:4 tým Lanškrouna B. Našim starším žákům tak v současné době patří první místo v tabulce.


FC Jiskra, 7.5.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - Dolní Újezd 3:2 (2:2)

Starší žáci FC Jiskry 2008 / Sokola Boříkovice vybojovali další výhru nad Dolním Újezdem 3:2.


FC Jiskra, 1.5.2016, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Němčice út 8.5. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B
Mistrovský turnaj starší přípravka so 5.5. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Dolní Čermná, Dolní Dobrouč

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost