TOPlist

Přátelské utkání starších žáků FC Jiskra - Sokól Wloszakowice 1:3 (1:2)

Na stadiónu v Červené Vodě odehráli starší žáci FC Jiskry 2008 přátelské utkání s týmem Sokóla Wloszakowice, když náš soupeř z Polska dokázal třikrát skórovat a porazit nás 1:3.


FC Jiskra, 1.7.2016, více

Pohárové utkání starších žáků Sokol Tatenice - FC Jiskra 5:2 (1:0)

Starší žáci FC Jiskry 2008 a Sokola Boříkovice sehráli své poslední utkání tohoto ročníku, když se ve finále okresního poháru střetli se Sokolem Tatenice. Soupeř byl tentokrát lepším týmem a vyhrál 5:2.


FC Jiskra, 25.6.2016, více

Žákovský turnaj Wloszakowice - Polsko

O adventním víkendu 6. - 7.12.2014 se naši žáci účastnili turnaje v polských Wloszakowicích.


J. Makar, 6.12.2014, více

Přátelské utkání starších žáků
FC Jiskra - Pogoń Śmigel 1:3 (1:2)

Starší žáci FC Jiskry 2008 využili herní pauzy a o tomto víkendu, kdy na nás vyšel volný los v mistrovské soutěži, sehráli přátelské utkání s týmem Pogoń Śmigel z Polska.


JP, 31.8.2013, více

Přátelské utkání starších žáků
FK OEZ Letohrad - FC Jiskra 4:2 (2:0)

Starší žáci FC Jiskry 2008 odcestovali k prvnímu přípravnému utkání před nadcházejícím mistrovským ročníkem 2013/2014 na stadión do nedalekého Těchonína. V zajímavém utkání naši hráči podlehli týmu z Letohradu 4:2.


Kopecký, 21.7.2013, více

Přátelské utkání žáků
FC Jiskra - Sokol Štíty 2:5 (0:2)

21.srpa 2011 ve 14:00 hod. odehráli starší žáci přípravné utkání s nedalekým Sokolem Štíty na trávníku v Červené Vodě.


JH, 21.8.2011, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Dolní Dobrouč FC Jiskra B ne 22.4. 16:00
II.třída OP , Dolní Dobrouč, mistrovské
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků ne 22.4. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost