TOPlist

Mistrovské utkání mužů
FK Dolní Dobrouč - FC Jiskra B 4:0 (0:0)

Po bezbrankovém prvním poločasu naše B mužstvo ve velmi oslabené sestavě prohrálo na půdě vedoucího týmu soutěže FK Dolní Dobrouče 4:0.


FC Jiskra, 22.4.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - FK Jehnědí 1980 0:2 (0:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 nenavázalo na zisk bodů ze Sopotnice a na domácím stadiónu v Červené Vodě prohrálo 0:2 s týmem FK Jehnědí 1980.


FC Jiskra, 14.4.2018, více

Mistrovské utkání mužů Sopotnice - FC Jiskra B 1:3 (0:2)

FC Jiskra 2008 B odcestovala k prvnímu jarnímu utkání do Sopotnice, kde dokázala v záchranářské duelu vyhrát 1:3. Pro naše barvy se jednalo o první zápas tohoto roku, který jsme sehráli díky nepřízni klimatických podmínek.


FC Jiskra, 8.4.2018, více

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Fotbal Žichlínek 2:2 (2:1) pk: 2:3

V posledním utkání podzimní části sezóny 2017/2018 přivítalo B mužstvo FC Jiskry 2008 tým Žichlínku v Červené Vodě. Zápas skončil nerozhodným výsledkem 2:2, v penaltovém rozstřelu byl úspěšnější hostující celek.


FC Jiskra, 4.11.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Verměřovice - FC Jiskra B 3:4 (0:3)

Jediným celkem, který o víkendu dokázal odehrát své mistrovské utkání bylo B mužstvo, jenž odcestovalo na půdu Sokola Verměřovice, kde vyhrálo v divoké přestřelce 3:4.


FC Jiskra, 28.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Albrechtice u Lanškrouna 2:3 (1:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 nezvládlo domácí utkání s Albrechticemi u Lanškrouna, které měli po většinu zápasu pod kontrolou, ale nakonec jej prohráli 2:3 v závěrečné pětiminutovce.


FC Jiskra, 21.10.2017, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Němčice út 8.5. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B
Mistrovský turnaj starší přípravka so 5.5. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Dolní Čermná, Dolní Dobrouč

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost