TOPlist

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Rybník 4:0 (2:0)

Tým FC Jiskry 2008 B přivítal v Červené Vodě celek Sokola Rybník, který porazil 4:0 a poprvé v sezóně dokýzali naši hráči odehrát zápas bez obdržené branky.


FC Jiskra, 7.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů Spartak Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B 5:1 (1:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 nedokázalo navázat na předchozí výsledky a z Brandýsa nad Orlicí si odváží vysokou porážku 5:1.


FC Jiskra, 1.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů Sokol Klášterec nad Orlicí - FC Jiskra B 1:4 (1:2)

V dohrávce 2.kola okresního přeboru odcestoval tým FC Jiskry 2008 B na půdu Sokola Klášterce nad Orlicí. Z tohoto utkání si odvážíme výhru 1:4 a tři důležité body do tabulky.


FC Jiskra, 28.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 2:2 (1:2) pk: 3:0

FC Jiskra 2008 B získala na stadiónu v Červené Vodě dva body do tabulky okresního přeboru, když remizovala s týmem 1.FC Žamberk B 2:2 a penaltovém rozstřelu vyhrála 3:0.


FC Jiskra, 23.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů Sokol Rudoltice - FC Jiskra B 4:4 (3:0) pk: 4:1

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo utkání 6.kola okresního přeboru na půdě Sokola Rudoltice, odkud si senzačně odváží bod za remízu 4:4. V penaltovém rozstřelu jsme opět selhali a bod navíc po výhře 4:1 mají Rudoltice.


FC Jiskra, 16.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - FK Dolní Dobrouč 0:7 (0:3)

Teprve druhé utkání FC Jiskry 2008 B na domácím stadiónu bylo k vidění tuto neděli, kdy jsme v netradičním čase přivítali tým FK Dolní Dobrouč. Bohužel výsledek 0:7 byl až příliš krutý.


FC Jiskra, 10.9.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Vraclav FC Jiskra / Žamberk so 18.8. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Vraclav, mistrovské
FC Jiskra B Těchonín so 18.8. 16:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Moravská Třebová B FC Jiskra ne 19.8. 17:00
I.B třída , Moravská Třebová, mistrovské
Verměřovice FC Jiskra B so 25.8. 17:00
II.třída OP , Verměřovice, mistrovské
FC Jiskra Přelouč so 26.8. 10:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Přelouč ne 26.8. 12:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra / Žamberk Kameničky ne 26.8. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd B ne 26.8. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Lanškroun B Mistrovské utkání muži FC Jiskra A - Tatenice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie