TOPlist

Mistrovské utkání mužů SKP Slovan Moravská Třebová B - FC Jiskra 3:0 (0:0)

A mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k dalšímu utkání I.B třídy na půdu B týmu Moravské Třebové, kde podlehlo domácím hráčům 3:0.


FC Jiskra, 27.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Tatenice 5:3 (1:2)

A mužstvo FC Jiskry 2008 po dvou prohraných zápasech opět zabodovalo, když na stadiónu v Králíkách dokázalo porazit ambiciózního nováčka soutěže tým Sokola Tatenice 5:3.


FC Jiskra, 20.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
SK Sloupnice - FC Jiskra 2:1 (2:0)

A mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k utkání 21.kola krajské I.B třídy do Sloupnice, kde domácímu týmu podlehlo těsným výsledkem 2:1.


FC Jiskra, 13.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Libchavy 3:5 (1:2)

A mužstvo FC Jiskry 2008 poprvé v jarní části sezóny 2017/2018 prohrálo a to na domácím stadiónu s týmem Sokola Libchavy v divoké přestřelce 3:5.


FC Jiskra, 5.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Těchonín - FC Jiskra 0:10 (0:5)

V rámci 19.kola krajské I.B třídy odcestovala FC Jiskra 2008 do nedalekého Těchonína, kde místní tým Sokola deklasovala nejvyšším výsledkem v novodobé historii klubu 0:10.


FC Jiskra, 28.4.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Řetová 2:1 (1:0)

A mužstvo FC Jiskry 2008 navázalo na úspěšné zápasy jarní části sezóny a i tentokrát dokázalo porazit houževnatého soupeře 2:1 - tým Sokola Řetová.


FC Jiskra, 21.4.2018, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Albrechtice FC Jiskra B so 2.6. 16:00
II.třída OP , Albrechtice u Lanškrouna, mistrovské
FC Jiskra Žichlínek ne 3.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Lanškroun B ne 3.6. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Opatovec FC Jiskra so 9.6. 17:00
I.B třída , Opatovec, mistrovské
Dolní Újezd FC Jiskra ne 10.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Dolní Újezd, mistrovské
FC Jiskra B Verměřovice ne 10.6. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Zámrsk so 16.6. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žichlínek FC Jiskra B ne 17.6. 16:00
II.třída OP , Žichlínek, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Rudoltice Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Verměřovice
Mistrovské utkání mladších žáků so 9.6. 10:00
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra A
Mistrovské utkání mladších žáků ne 10.6. 11:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Lanškroun B
Mistrovské utkání mladších žáků so 16.6. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - FC Jiskra A
Turnaj HORNBACH (CZ + SK) so 23.6. 09:00
Červená Voda
Za účasti všech divizí na území České a Slovenské republiky
10. ročník závodu Jeřáb 1003 so 21.7. 11:00
Červená Voda
Pravidelný závod horských kol, zařazený do seriálu Šumperského poháru horských kol.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost