TOPlist

Mistrovské utkání mužů
Sokol Rudoltice - FC Jiskra B 3:0 (0:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 nedokázalo znovu přivést body do tabulky z hřišť našich soupeřů, přičemž v rámci šestého kola prohrálo v Rudolticích 3:0.


FC Jiskra, 15.9.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 5:2 (2:1)

FC Jiskra 2008 B se představila v pátém kole na stadiónu v Červené Vodě, kde zdolala B musžvo 1.FC Žamberka 5:2 a připsala si tak druhou výhru v tomto soutěžním ročníku v II.třídě okresního přeboru.


FC Jiskra, 8.9.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FK Dolní Dobrouč - FC Jiskra B 9:2 (3:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k nejméně oblíbenému soupeři pro naše barvy a to na půdu týmu FK Dolní Dobrouč. Vysoká porážka 9:2 sama o sobě asi dokladuje, v jakém duchu se zápas vedl.


FC Jiskra, 2.9.2018, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Verměřovice - FC Jiskra B 4:0 (3:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k utkání 3.kola okresního přeboru II.třídy na půdu Sokola Verměřovice, kde naši hráči podlehli domácímu celku 4:0.


FC Jiskra, 25.8.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Těchonín 11:0 (8:0)

První letošní domácí utkání sehrálo B mužstvo FC Jiskry v Červené Vodě proti týmu Sokola Těchonín, který sestoupil z krajské I.B třídy. Oslabený soupeř obdržel od našich hráčů jedenáct branek.


FC Jiskra, 18.8.2018, více

Mistrovské utkání mužů Spartak Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B 4:1 (1:0)

B mužstvo FC Jiskra 2008 zahájilo sezónu 2018/2019 v okresním přeboru II.třídy porážkou na půdě Spartaku Brandýs nad Orlicí, kde domácímu celku podleho 4:1.


FC Jiskra, 12.8.2018, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Jaroměřice FC Jiskra / Žamberk ne 23.9. 13:00
I. třída dorostu sk. B , Jaroměřice, mistrovské
FC Jiskra B Klášterec nad Orlicí ne 23.9. 16:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Rybník FC Jiskra B so 29.9. 15:30
II.třída OP , Rybník, mistrovské
FC Jiskra Přelovice ne 30.9. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Přelovice ne 30.9. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra / Žamberk Zaječice ne 30.9. 13:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Semanín ne 30.9. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Janov FC Jiskra so 6.10. 15:30
I.B třída , Janov, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži A Mistrovská utkání starší a mladší žáci FC Jiskra - Přelouč
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Řetová
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie