TOPlist

Mistrovské utkání mužů Sokol Rudoltice - FC Jiskra B 4:4 (3:0) pk: 4:1

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo utkání 6.kola okresního přeboru na půdě Sokola Rudoltice, odkud si senzačně odváží bod za remízu 4:4. V penaltovém rozstřelu jsme opět selhali a bod navíc po výhře 4:1 mají Rudoltice.


FC Jiskra, 16.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - FK Dolní Dobrouč 0:7 (0:3)

Teprve druhé utkání FC Jiskry 2008 B na domácím stadiónu bylo k vidění tuto neděli, kdy jsme v netradičním čase přivítali tým FK Dolní Dobrouč. Bohužel výsledek 0:7 byl až příliš krutý.


FC Jiskra, 10.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FK Jehnědí 1980 - FC Jiskra B 6:1 (1:0)

B mužstvo FC Jiskra 2008 sehrálo nepovedené utkání na půdě nováčka okresního přeboru v Jehnědí, odkud si odvážíme porážku 6:1.


FC Jiskra, 3.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Sopotnice 2:2 (2:1) pk: 5:6

B mužstvo po týdenní přestávce sehrálo první domácí utkání tohoto ročníku, když na stadiónu v Červené Vodě remizovalo se Sopotnicí 2:2. V penaltovém rozstřelu se nám nedařilo a prohráli jej 5:6.


FC Jiskra, 26.8.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Němčice - FC Jiskra B 4:5 (3:3)

Nový soutěžní ročník 2017/2018 zahájilo B mužstvo FC Jiskry 2008 utkáním na půdě Sokola Němčice, odkud jsme si přivezli tři body zavýhru v divoké přestřelce 4:5.


FC Jiskra, 13.8.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Rybník - FC Jiskra B 5:1 (3:0)

Poslední utkání tohoto ročníku sehrálo naše B mužstvo na půdě Sokola Rybník, odkud si odvážíme porážku 5:1. V tabulce okresního přeboru končíme na desátém místě.


FC Jiskra, 17.6.2017, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Klášterec nad Orlicí FC Jiskra B čt 28.9. 15:00
II.třída OP , Klášterec n. Orl., mistrovské
FC Jiskra Tatenice čt 28.9. 13:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Sloupnice ne 1.10. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 1.10. 15:30
II.třída OP , Brandýs n. Orl., mistrovské
Tatenice FC Jiskra so 7.10. 15:30
I. třída dorostu sk. B , Tatenice, mistrovské
FC Jiskra B Rybník so 7.10. 15:30
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 8.10. 15:30
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 14.10. 15:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Měsíc náborů Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Ústí nad Orlicí B
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků čt 28.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 30.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj starší přípravky so 30.9. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Němčice, Sruby/Dobříkov
Mistrovské utkání mladších žáků ne 1.10. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj mladší přípravky ne 1.10. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek B, Žichlínek A, FC Jiskra, Rybník
Mistrovské utkání mladších žáků so 7.10. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí
Mistrovský turnaj starší přípravky so 7.10. 09:00
Tatenice
Účastníci: Tatenice, FC Jiskra, Luková, Dolní Dobrouč
Mistrovský turnaj mladší přípravky so 7.10. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Tatenice, Němčice, Jablonné n. O.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost