TOPlist

Přátelské utkání mužů Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra B 1:1 (0:1) pk: 3:5

FC Jiskra 2008 B sehrála na umělé trávě v Lanškrouně přípravné utkání s týmem krajské I.B třídy z Jablonného nad Orlicí. Ve vyrovnaném zápase padly dvě branky s nerozhodným výsledkem 1:1.


Uhlíř, 7.3.2015, více

Pohárové utkání mužů
FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 0:3 (0:2)

Tým FC Jiskry 2008 B v rámci přípravných zápasů na nadcházející jarní část sezóny 2014/2015 nastoupil na umělé trávě v Letohradě proti celku 1.FC Žamberk B. V poháru dále bude pokračovat tým ze Žamberka, který dokázal vyhrát 3:0.


Uhlíř, 1.3.2015, více

Přátelské utkání mužů
FC Jiskra B - SK Úvaly B 0:1 (0:0)

FC Jiskra 2008 B vstoupila do roku 2015 přípravným utkáním s dlouhodobě tradičním soupeřem - s týmem SK Úvaly B. V šestém vzájemném utkání padla pouze jediná branka, která rozhodla o výhře hostů v poměru 0:1.


Uhlíř, 24.1.2015, více

IV.ročník Turnaje starostů

Již IV.ročník letního fotbalového Turnaje starostů byl sehrán tentokrát v Těchoníně. Jako vždy nastoupila proti sobě čtyři sousední mužstva z Boříkovic, Červené Vody, Lichova a Těchonína.


JP, 10.8.2014, více

Přátelské utkání mužů
FK Gufero Mistrovice - FC Jiskra B 3:2 (1:0)

Program přípravných utkání pokračoval utkáním v nedalekých Mistrovicích, kde B mužstvo FC Jiskry 2008 prohrálo po slabém výkonu 3:2.


Uhlíř, 6.8.2014, více

Přátelské utkání mužů
FC Jiskra B - Tatran Písařov 5:0 (5:0)

Druhé přípravné utkání sehrálo naše B mužstvo v týmem hrajícím okresní přebor Šumperka s Tatranem Písařov. Utkání nebylo dohráno z důvodu silného deště.


Uhlíř, 3.8.2014, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
FC Jiskra B Dolní Čermná so 26.5. 16:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Vraclav FC Jiskra ne 27.5. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Zámrsk, mistrovské
Moravská Třebová B FC Jiskra ne 27.5. 17:00
I.B třída , Moravská Třebová, mistrovské
Albrechtice FC Jiskra B so 2.6. 16:00
II.třída OP , Albrechtice u Lanškrouna, mistrovské
FC Jiskra Žichlínek ne 3.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Lanškroun B ne 3.6. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Opatovec FC Jiskra so 9.6. 17:00
I.B třída , Opatovec, mistrovské
Dolní Újezd FC Jiskra ne 10.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Dolní Újezd, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Rudoltice Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 26.5. 13:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Rudoltice
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 26.5. 09:00
Rokytnice v O.h.
Účastníci: Rokytnice v O.h., FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 26.5. 09:00
Jehnědí
Účastníci: Jehnědí, FC Jiskra, Verměřovice, Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 27.5. 13:00
Tatenice
Tatenice - FC Jiskra A
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Verměřovice
Mistrovské utkání mladších žáků so 9.6. 10:00
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra A
Mistrovské utkání mladších žáků ne 10.6. 11:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Lanškroun B

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost