TOPlist

Mistrovské utkání mužů
Dlouhoňovice - FC Jiskra C 1:2 (0:1)

C mužstvo FC Jiskry Králíky-Červená Voda se rozloučilo s tímto ročníkem výhrou na půdě posledních Dlouhoňovic. Výsledek 1:2 tak znamená udržení tohoto týmu ve III.třídě okresního přeboru i pro nadcházející sezónu 2012/2013.

JP, 16.6.2012, více

FC Jiskra C - Sokol Helvíkovice 2:2 (2:0) pk.: 2:4

Poslední domácí utkání FC Jiskry C se odehrálo na stadiónu v Králíkách, kam přicestovalo ambiciózní mužstvo Sokola Helvíkovice. Po první poločase, který vyšel lépe pro domácí tým, hosté přidali a ve druhé půli na hřišti předvedli mnohem bojovnější výkon. Po zásluze zápas skončil nerozhodně 2:2. Penaltový rozstřel opět naši hráči nezvládli a prohráli v něm 2:4.

Krobot, 10.6.2012, více

Sokol Rudoltice - FC Jiskra C 2:0 (0:0)

FC Jiskra C odcestovala k dalšímu utkání okresního přeboru III.třídy do Rudoltic. Ani v tomto zápase se našim nedařilo a znovu prohráli - tentokrát 2:0.

Krobot, 2.6.2012, více

FC Jiskra C - Sokol Boříkovice 1:2 (1:0)

V očekávaném derby se stejně jako na podzim radoval ze tří bodů hostující tým. Tentokrát dokázal Sokol Boříkovice porazit FC Jiskru C 1:2. Utkání v Králíkách sledovalo skvěle zaplněné publikum, které po celou dobu zápasu skvěle fandilo oběma týmům.

Krobot, 27.5.2012, více

AZAS Dolní Čermná - FC Jiskra C 2:2 (1:1) pk.: 4:5

FC Jiskra C po několika nevydařených zápasech chtěla napravit svoji reputaci právě v Dolní Čermné. V povedeném zápase dokázali naši hráči remizovat s domácími 2:2, přičemž v pokutovém rozstřelu se našim hráčům poprvé zadařilo.

Krobot, 19.5.2012, více

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra C - Sokol Dolní Třešňovec 4:4 (3:2) pk.: 2:3

FC Jiskra C na stadiónu v Králíkách přivítala tým Sokol Dolní Třešňovec. Ten, kdo utkání neviděl, přišel o skutečné brankové hody, když samotný zápas skončil vysokou remízou 4:4. Vzhledem k pravidlům v této sezóně se o dalším bodu rozhodovalo v penaltovém rozstřelu, který domácím hráčům nejde. Jinak tomu nebylo ani nyní.

Krobot, 13.5.2012, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání jaro 2017 (pdf, aktualizováno 14.3.2017)

nejbližší zápasy

domácíhostédat.čas
rozpis utkání

nové fotografie

Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Verměřovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Tatenice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Mistrovice Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Luková