TOPlist

Přátelské utkání mužů
Sokol Boříkovice - FC Jiskra C 4:7 (0:1)

Středeční odpoledne bylo ve znamení přípravy na nadcházející sezónu, kdy se v přátelkském utkání proti sobě postavila mužstva Boříkovic a FC Jiskry Králíky-Červená Voda C. V utkání bylo k vidění celkem jedenáct branek, když naši hráči dokázali vstřelit ve výsledkově divokém zápase sedm z nich. C mužstvo tak svoji genárlku před nadcházejícím ročníkem v celku zvládlo.


Krobot, 10.8.2011, více

Přátelské utkání mužů Tatran Lichkov - FC Jiskra C 6:3 (2:1)

Také C mužstvo se pylně připravuje na nadcházející ročník sezóny 2009/2010 a jako generálku sehrálo přátelské utkání v nedalekém Lichkově, kde s místním Tatranem prohrálo 6:3. O branky C mužstva se postarali Michalička, Mikuláš P., a Vyšohlíd.


JP, 9.8.2009, více

Přátelské utkání mužů FC Jiskra C - FC Jiskra /dorost/ 5:2 (2:0)

Také C mužstvo před zahájením nové sezóny 2009/2010 odehrálo svůj první přátelský zápas. Tentokrát si vybralo soupeře z řad našeho mužstva a to dorost FC Jiskry Králíky-Červená Voda. K vidění bylo sedm branek.


JP, 1.8.2009, více
< Předchozí | 1 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Klášterec nad Orlicí FC Jiskra B čt 28.9. 15:00
II.třída OP , Klášterec n. Orl., mistrovské
FC Jiskra Tatenice čt 28.9. 13:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Sloupnice ne 1.10. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 1.10. 15:30
II.třída OP , Brandýs n. Orl., mistrovské
Tatenice FC Jiskra so 7.10. 15:30
I. třída dorostu sk. B , Tatenice, mistrovské
FC Jiskra B Rybník so 7.10. 15:30
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 8.10. 15:30
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 14.10. 15:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Měsíc náborů Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Ústí nad Orlicí B
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků čt 28.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 30.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj starší přípravky so 30.9. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Němčice, Sruby/Dobříkov
Mistrovské utkání mladších žáků ne 1.10. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj mladší přípravky ne 1.10. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek B, Žichlínek A, FC Jiskra, Rybník
Mistrovské utkání mladších žáků so 7.10. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí
Mistrovský turnaj starší přípravky so 7.10. 09:00
Tatenice
Účastníci: Tatenice, FC Jiskra, Luková, Dolní Dobrouč
Mistrovský turnaj mladší přípravky so 7.10. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Tatenice, Němčice, Jablonné n. O.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost