TOPlist

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Sokol Dolní Újezd 5:0 (2:0)

Druhé utkání o tomto víkendu sehrálo naše dorostenecké mužstvo, když na stadiónu v Králíkách porazilo tým Sokola Dolní Újezd 5:0.


FC Jiskra, 17.9.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Sokol Borová 2:1 (0:0)

Dorost FC Jiskry 2008 sehrál první ze dvou víkendových utkání na stadiónu v Králíkách proti týmu Sokola Borová, kdy naši fotbalisté v předehrávce 14.kola dokázali vyhrát 2:1.


FC Jiskra, 16.9.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
Fotbal Žichlínek - FC Jiskra 2:5 (2:1)

Dorost FC Jiskry 2008 odehrál další utkání v rámci krajské I.třídy, kdy odcestoval na půdu Žichlínka, odkud přivezl tři body za výhru 2:5.


FC Jiskra, 9.9.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Sokol Vraclav 10:0 (5:0)

Domácí FC Jiskra tentokrát odehrála svůj zápas v netradičním čase a evidentně jí to prospělo, když dokázala porazit hosty z Vraclavi 10:0.


FC Jiskra, 2.9.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra 8:3 (2:3)

První utkání tohoto ročníku mají za sebou také naši dorostenci, kteří prohráli v Jablonném nad Orlicí vysoko 8:3 a to přesto, že v poločase vedli 2:3.


FC Jiskra, 27.8.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Jaroměřice 0:1 (0:0)

Dorost FC Jiskry 2008 se představil v posledním letošním utkání, když na stadiónu v Králíkách prohrál nejtěsnějším možným výsledkem s týmem z Jaroměřic 0:1.


FC Jiskra, 18.6.2017, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Klášterec nad Orlicí FC Jiskra B čt 28.9. 15:00
II.třída OP , Klášterec n. Orl., mistrovské
FC Jiskra Tatenice čt 28.9. 13:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Sloupnice ne 1.10. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 1.10. 15:30
II.třída OP , Brandýs n. Orl., mistrovské
Tatenice FC Jiskra so 7.10. 15:30
I. třída dorostu sk. B , Tatenice, mistrovské
FC Jiskra B Rybník so 7.10. 15:30
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 8.10. 15:30
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 14.10. 15:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Měsíc náborů Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Ústí nad Orlicí B
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků čt 28.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 30.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj starší přípravky so 30.9. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Němčice, Sruby/Dobříkov
Mistrovské utkání mladších žáků ne 1.10. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj mladší přípravky ne 1.10. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek B, Žichlínek A, FC Jiskra, Rybník
Mistrovské utkání mladších žáků so 7.10. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí
Mistrovský turnaj starší přípravky so 7.10. 09:00
Tatenice
Účastníci: Tatenice, FC Jiskra, Luková, Dolní Dobrouč
Mistrovský turnaj mladší přípravky so 7.10. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Tatenice, Němčice, Jablonné n. O.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost