TOPlist

Fotbalové utkání starších žáků
FK Sebranice - FC Jiskra 2008 5:1 (5:0)

Starší žáci souklubí FC Jiskry 2008 a Sokola Boříkovice sehráli poslední mistrovské utkání této sezóny s nejvzdálenějším soupeřem v Sebranicích. V tomto utkání se nám nedařilo a soupeři jsme podlehli 5:1. Přes tuto porážku končíme v tabulce na prvním místě.


FC Jiskra, 12.6.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - Sokol Rudoltice 15:0 (6:0)

V posledním domácím utkání této sezóny si starší žáci souklubí FC Jiskry 2008 a Sokola Boříkovice hodně zastříleli, když na stadiónu v Králíkách vyprovodili tým Sokola Rudoltice výsledkem 15:0.


FC Jiskra, 5.6.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra 1:3 (1:1)

Starší žáci FC Jiskry 2008 sehráli derby s nedalekým Jablonným nad Orlicí, kde se nám podařilo vyhrát 1:3 a potvrdili jsme tak první místo v tabulce okresního přeboru.


FC Jiskra, 28.5.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - Sokol Tatenice 3:2 (2:0)

Starší žáci souklubí FC Jiskry 2008 a Sokola Boříkovice dokázali porazit na stadiónu v Králíkách tým Sokola Tatenice 3:2.


FC Jiskra, 15.5.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
TJ Lanškroun B - FC Jiskra 3:4 (2:3)

Starší žáci dokázali v dalším utkání přivést tři body, když porazili 3:4 tým Lanškrouna B. Našim starším žákům tak v současné době patří první místo v tabulce.


FC Jiskra, 7.5.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - Dolní Újezd 3:2 (2:2)

Starší žáci FC Jiskry 2008 / Sokola Boříkovice vybojovali další výhru nad Dolním Újezdem 3:2.


FC Jiskra, 1.5.2016, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Klášterec nad Orlicí FC Jiskra B čt 28.9. 15:00
II.třída OP , Klášterec n. Orl., mistrovské
FC Jiskra Tatenice čt 28.9. 13:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Sloupnice ne 1.10. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 1.10. 15:30
II.třída OP , Brandýs n. Orl., mistrovské
Tatenice FC Jiskra so 7.10. 15:30
I. třída dorostu sk. B , Tatenice, mistrovské
FC Jiskra B Rybník so 7.10. 15:30
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 8.10. 15:30
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 14.10. 15:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Měsíc náborů Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Ústí nad Orlicí B
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků čt 28.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 30.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj starší přípravky so 30.9. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Němčice, Sruby/Dobříkov
Mistrovské utkání mladších žáků ne 1.10. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj mladší přípravky ne 1.10. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek B, Žichlínek A, FC Jiskra, Rybník
Mistrovské utkání mladších žáků so 7.10. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí
Mistrovský turnaj starší přípravky so 7.10. 09:00
Tatenice
Účastníci: Tatenice, FC Jiskra, Luková, Dolní Dobrouč
Mistrovský turnaj mladší přípravky so 7.10. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Tatenice, Němčice, Jablonné n. O.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost