TOPlist

Přátelské utkání starších žáků FC Jiskra - Sokól Wloszakowice 1:3 (1:2)

Na stadiónu v Červené Vodě odehráli starší žáci FC Jiskry 2008 přátelské utkání s týmem Sokóla Wloszakowice, když náš soupeř z Polska dokázal třikrát skórovat a porazit nás 1:3.


FC Jiskra, 1.7.2016, více

Pohárové utkání starších žáků Sokol Tatenice - FC Jiskra 5:2 (1:0)

Starší žáci FC Jiskry 2008 a Sokola Boříkovice sehráli své poslední utkání tohoto ročníku, když se ve finále okresního poháru střetli se Sokolem Tatenice. Soupeř byl tentokrát lepším týmem a vyhrál 5:2.


FC Jiskra, 25.6.2016, více

Žákovský turnaj Wloszakowice - Polsko

O adventním víkendu 6. - 7.12.2014 se naši žáci účastnili turnaje v polských Wloszakowicích.


J. Makar, 6.12.2014, více

Přátelské utkání starších žáků
FC Jiskra - Pogoń Śmigel 1:3 (1:2)

Starší žáci FC Jiskry 2008 využili herní pauzy a o tomto víkendu, kdy na nás vyšel volný los v mistrovské soutěži, sehráli přátelské utkání s týmem Pogoń Śmigel z Polska.


JP, 31.8.2013, více

Přátelské utkání starších žáků
FK OEZ Letohrad - FC Jiskra 4:2 (2:0)

Starší žáci FC Jiskry 2008 odcestovali k prvnímu přípravnému utkání před nadcházejícím mistrovským ročníkem 2013/2014 na stadión do nedalekého Těchonína. V zajímavém utkání naši hráči podlehli týmu z Letohradu 4:2.


Kopecký, 21.7.2013, více

Přátelské utkání žáků
FC Jiskra - Sokol Štíty 2:5 (0:2)

21.srpa 2011 ve 14:00 hod. odehráli starší žáci přípravné utkání s nedalekým Sokolem Štíty na trávníku v Červené Vodě.


JH, 21.8.2011, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Klášterec nad Orlicí FC Jiskra B čt 28.9. 15:00
II.třída OP , Klášterec n. Orl., mistrovské
FC Jiskra Tatenice čt 28.9. 13:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Sloupnice ne 1.10. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 1.10. 15:30
II.třída OP , Brandýs n. Orl., mistrovské
Tatenice FC Jiskra so 7.10. 15:30
I. třída dorostu sk. B , Tatenice, mistrovské
FC Jiskra B Rybník so 7.10. 15:30
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 8.10. 15:30
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 14.10. 15:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Měsíc náborů Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Ústí nad Orlicí B
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků čt 28.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 30.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj starší přípravky so 30.9. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Němčice, Sruby/Dobříkov
Mistrovské utkání mladších žáků ne 1.10. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj mladší přípravky ne 1.10. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek B, Žichlínek A, FC Jiskra, Rybník
Mistrovské utkání mladších žáků so 7.10. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí
Mistrovský turnaj starší přípravky so 7.10. 09:00
Tatenice
Účastníci: Tatenice, FC Jiskra, Luková, Dolní Dobrouč
Mistrovský turnaj mladší přípravky so 7.10. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Tatenice, Němčice, Jablonné n. O.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost