TOPlist

Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra 2008 - Žichlínek 1:1 (1:1) pk: 1:2

Již čtvrtý zápas po sobě, který musel rozhodnout až penaltový rozstřel má za sebou dorost FC Jiskry 2008. Vyrovnanou hru se nedokázalo zvrátit ani jednomu týmu a po penaltách brali dva body hosté ze Žichlínka.


FC Jiskra, 3.6.2018, více

Mistrovské utkání mužů Albrechtice u Lanškrouna - FC Jiskra B 4:1 (2:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k mistrovskému utkání do Albrechtic u Lanškrouna, kde prohrálo s domácím týmem 4:1.


FC Jiskra, 2.6.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Sokol Tatenice - FC Jiskra 2008 A 1:4 (1:2)

Ve venkovním utkní mladších žáků si naše FC Jiskra A do kázala poradit s domácími Tatenicemi a vyhrála 1:4.


FC Jiskra, 27.5.2018, více

Mistrovské utkání dorostu Vraclav - FC Jiskra 3:3 (0:3) pen.: 4:3

Dorost FC Jiskr nepředváděl v prvním poločase hru hodnou krajské 1. třídy. V druhém naopak dokázal nepříznivé skóre 0:3 vyrovnat a opět došlo až na penalty. V nich neměl opět štěstí a prohrál.


FC Jiskra, 27.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů SKP Slovan Moravská Třebová B - FC Jiskra 3:0 (0:0)

A mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k dalšímu utkání I.B třídy na půdu B týmu Moravské Třebové, kde podlehlo domácím hráčům 3:0.


FC Jiskra, 27.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra B - TJ Sokol Rudoltice 4:3 (2:1)

Hráči FC Jisrky B přivítali na domácím hřišti v Červené Vodě  hosty z Rudoltic. Po vyrovnaném utkání jsme si pokaždé dokázali udržet vedení a do táhli jsme zápas do vítězného konce 4:3.


FC Jiskra, 26.5.2018, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 09:30
starší žáci , Prosetín, mistrovské
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 11:15
mladší žáci , Prosetín, mistrovské
FC Jiskra / Žamberk Vraclav so 20.10. 12:30
I. třída dorostu sk. B , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Sopotnice so 20.10. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 21.10. 15:00
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 27.10. 14:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži FC Jiskra - Žichlínek Mistrovské utkání muži FC Jiskra - Jablonné nad Orlicí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie