TOPlist

Mistrovský turnaj starší přípravky v Jehnědí

Starší přípravka se poslední jarní turnaj nenechala zahambit a po bojovném výkonu skončila na prvním místě


FC Jiskra, 26.5.2018, více

Mistrovský turnaj mladší přípravky v Rokytnici v Orlických horách

Poslední turnaj mladší přípravky FC Jiskra předvedla výkon, kterým dokázala jak moc se naši nejmladší hráči zlepšili. Po dvou výhrách a jedné prohře skončila druhá.


FC Jiskra, 26.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Dolní Čermná 5:0 (2:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo předposlední domácí utkání sezóny 2017/2018 v Červené Vodě, když porazilo tým Dolní Čermné 5:0. Tato výhra definitivně znamená účast i okresním přeboru pro nadcházející ročník.


FC Jiskra, 26.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí 3:2 (2:1)

V dohrávce zápasu proti hostům z Jablonného n/O. dokázali mladší žáci FC Jiskry B zvítězit a brát tak celé tři body.


FC Jiskra, 22.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Tatenice 5:3 (1:2)

A mužstvo FC Jiskry 2008 po dvou prohraných zápasech opět zabodovalo, když na stadiónu v Králíkách dokázalo porazit ambiciózního nováčka soutěže tým Sokola Tatenice 5:3.


FC Jiskra, 20.5.2018, více

Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra - Jablonné nad Orlicí 2:2 (pk.: 6:5) (pol.: 2:0)

Druhé utkání v jednom víkendu se odehrálo na domácí půdě FC Jiskry, kde jsme přivítali hosty z Jablonného. Opět došlo až na penalty kde jsme měli více štěstí tentokrát my a dotáhli zápas do vítězného konce.


FC Jiskra, 20.5.2018, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 09:30
starší žáci , Prosetín, mistrovské
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 11:15
mladší žáci , Prosetín, mistrovské
FC Jiskra / Žamberk Vraclav so 20.10. 12:30
I. třída dorostu sk. B , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Sopotnice so 20.10. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 21.10. 15:00
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 27.10. 14:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži FC Jiskra - Žichlínek Mistrovské utkání muži FC Jiskra - Jablonné nad Orlicí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie