TOPlist

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Sokol Borová 2:1 (0:0)

Dorost FC Jiskry 2008 sehrál první ze dvou víkendových utkání na stadiónu v Králíkách proti týmu Sokola Borová, kdy naši fotbalisté v předehrávce 14.kola dokázali vyhrát 2:1.


FC Jiskra, 16.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů Sokol Rudoltice - FC Jiskra B 4:4 (3:0) pk: 4:1

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo utkání 6.kola okresního přeboru na půdě Sokola Rudoltice, odkud si senzačně odváží bod za remízu 4:4. V penaltovém rozstřelu jsme opět selhali a bod navíc po výhře 4:1 mají Rudoltice.


FC Jiskra, 16.9.2017, více

Sportovní dětská akce zvaná "Měsíc náborů".

Zdraví způsob života a radost z pohybu. I tak by se dala charakterizovat sportovní dětská akce, která se v pátek 8. září konala na fotbalovém stadionu v Králíkách. Jednalo se o jedinečný způsob, jak ukázat dětem, že pohyb není jenom špína, ale hlavně zábava.


FC Jiskra, 14.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků Řetová/Sloupnice - FC Jiskra 2008 A 0:8 (0:3)

Utkání mladších žáků ve vzdálené Řetové se vyvíjelo pro FC Jisrku velmi slibně a zaslouženě vyhrála 0:8.


FC Jiskra, 10.9.2017, více

Mistrovský turnaj mladší přípravky v Červené Vodě

Mladší přípravka FC Jiskry se konečně dočkala svého prvního turnaje, který se konal v neděli 10. září v Červené vodě. Za svůj bojovný výkon si konečné 2. místo více než zaslouží.


FC Jiskra, 10.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Řetová - FC Jiskra 2:1 (1:1)

A mužstvo FC Jiskra 2008 odcestovalo k mistrovskému utkání 5.kola podzimní části sezóny 2017/2018 na půdu Sokola Řetová, kde v čistě hraném, ale bojovném zápase nakonec prohrálo 2:1.


FC Jiskra, 10.9.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Klášterec nad Orlicí FC Jiskra B čt 28.9. 15:00
II.třída OP , Klášterec n. Orl., mistrovské
FC Jiskra Tatenice čt 28.9. 13:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Sloupnice ne 1.10. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 1.10. 15:30
II.třída OP , Brandýs n. Orl., mistrovské
Tatenice FC Jiskra so 7.10. 15:30
I. třída dorostu sk. B , Tatenice, mistrovské
FC Jiskra B Rybník so 7.10. 15:30
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 8.10. 15:30
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 14.10. 15:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Měsíc náborů Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Ústí nad Orlicí B
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků čt 28.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 30.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj starší přípravky so 30.9. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Němčice, Sruby/Dobříkov
Mistrovské utkání mladších žáků ne 1.10. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj mladší přípravky ne 1.10. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek B, Žichlínek A, FC Jiskra, Rybník
Mistrovské utkání mladších žáků so 7.10. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí
Mistrovský turnaj starší přípravky so 7.10. 09:00
Tatenice
Účastníci: Tatenice, FC Jiskra, Luková, Dolní Dobrouč
Mistrovský turnaj mladší přípravky so 7.10. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Tatenice, Němčice, Jablonné n. O.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost