TOPlist

Mistrovské utkání mužů
SK Zámrsk - FC Jiskra 7:2 (2:1)

FC Jiskra 2008 odcestovala na půdu lídra letošního ročníku I.B třídy do Zámrsku, kde domácímu týmu podlehla vysoko 7:2.


FC Jiskra, 4.11.2017, více

Mistrovské utkání mužů Lanškroun, fotbalový oddíl B - FC Jiskra 1:2 (1:1)

Po nezdaru z minulého domácího utkání dokázalo naše A musžtvo přivést tři body z Lanškrouna, kde porazilo tamní B tým 1:2.


FC Jiskra, 21.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra - SKP Slovan Moravská Třebová B 1:2 (1:1)

Na stadión FC Jiskry 2008 do Králík přicestoval tým SKP Slovan Moravská Třebová B, který zde dokázal ukořistit všechny tři body zá výhru 1:2.


FC Jiskra, 15.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Tatenice - FC Jiskra 3:2 (1:1)

A mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo na půdu nováčka soutěže do Tatenic, kde domácímu týmu podlehlo 3:2.


FC Jiskra, 8.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - SK Sloupnice 5:0 (2:0)

A mužstvo FC Jiskra 2008 přehrálo na domácím stadiónu v Králíkách tým SK Sloupnice vysoko 5:0 a vyhouplo se již na páté místo v tabulce krajské I.B třídy.


FC Jiskra, 1.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů Sokol Libchavy - FC Jiskra 3:3 (3:3) pk: 2:4

Víkend plný nerozhodných výsledků pokračoval i utkáním našeho A týmu, který dokázal na půdě Sokola Libchavy remizovat 3:3 a v penaltovém rozstřelu vyhrál 2:4. Do tabulky I.B třídy si tak připisujeme dva body.


FC Jiskra, 23.9.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Němčice út 8.5. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B
Mistrovský turnaj starší přípravka so 5.5. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Dolní Čermná, Dolní Dobrouč

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost