TOPlist

Mistrovské utkání mužů
AZAS Dolní Čermná - FC Jiskra B 8:0 (3:0)

FC Jiskra 2008 B odcestovala do Dolní Čermné, kde urpěla nejvyšší porážku v tomto mistrovském ročníku, když domácím podlehla vysoko 8:0.


FC Jiskra, 14.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Rybník 4:0 (2:0)

Tým FC Jiskry 2008 B přivítal v Červené Vodě celek Sokola Rybník, který porazil 4:0 a poprvé v sezóně dokýzali naši hráči odehrát zápas bez obdržené branky.


FC Jiskra, 7.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů Spartak Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B 5:1 (1:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 nedokázalo navázat na předchozí výsledky a z Brandýsa nad Orlicí si odváží vysokou porážku 5:1.


FC Jiskra, 1.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů Sokol Klášterec nad Orlicí - FC Jiskra B 1:4 (1:2)

V dohrávce 2.kola okresního přeboru odcestoval tým FC Jiskry 2008 B na půdu Sokola Klášterce nad Orlicí. Z tohoto utkání si odvážíme výhru 1:4 a tři důležité body do tabulky.


FC Jiskra, 28.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 2:2 (1:2) pk: 3:0

FC Jiskra 2008 B získala na stadiónu v Červené Vodě dva body do tabulky okresního přeboru, když remizovala s týmem 1.FC Žamberk B 2:2 a penaltovém rozstřelu vyhrála 3:0.


FC Jiskra, 23.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů Sokol Rudoltice - FC Jiskra B 4:4 (3:0) pk: 4:1

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo utkání 6.kola okresního přeboru na půdě Sokola Rudoltice, odkud si senzačně odváží bod za remízu 4:4. V penaltovém rozstřelu jsme opět selhali a bod navíc po výhře 4:1 mají Rudoltice.


FC Jiskra, 16.9.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Němčice út 8.5. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B
Mistrovský turnaj starší přípravka so 5.5. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Dolní Čermná, Dolní Dobrouč

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost