TOPlist

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Jablonné nad Orlicí 0:1 (0:1)

V odvetném utkání mezi domácí FC Jiskrou a hosty z Jablonného nad Orlící nakonec vzešli vítězně hosté po proměněné penaltě z úvodu zápasu.


FC Jiskra, 15.10.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
Sokol Tatenice - FC Jiskra 8:2 (5:0)

Dorost FC Jiskry 2008 odcestoval v neúplné sestavě do Tatenic, kde podlehl domácímu celku vysoko 8:2.


FC Jiskra, 7.10.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Sokol Tatenice 2:3 (1:1)

Dorost FC Jiskry 2008 prohrál na domácím stadiónu v Králíkách s týme Sokola Tatenice 2:3. V tabulce krajské I.třídy se drží prozatím na třetím místě.


FC Jiskra, 28.9.2017, více

Mistrovské utkání dorostu Sokol Borová - FC Jiskra 2:2 (1:1) pk: 7:6

Ve velmi krástké době se dorost FC Jiskry 2008 opět setkal s týmem Sokola Borová. Utkání se tentokrát hrálo na hřišti v Telecím a po nerozhodném výsledku 2:2 jsme prohráli v penaltovém rozstřelu 7:6.


FC Jiskra, 24.9.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Sokol Dolní Újezd 5:0 (2:0)

Druhé utkání o tomto víkendu sehrálo naše dorostenecké mužstvo, když na stadiónu v Králíkách porazilo tým Sokola Dolní Újezd 5:0.


FC Jiskra, 17.9.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Sokol Borová 2:1 (0:0)

Dorost FC Jiskry 2008 sehrál první ze dvou víkendových utkání na stadiónu v Králíkách proti týmu Sokola Borová, kdy naši fotbalisté v předehrávce 14.kola dokázali vyhrát 2:1.


FC Jiskra, 16.9.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Němčice út 8.5. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B
Mistrovský turnaj starší přípravka so 5.5. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Dolní Čermná, Dolní Dobrouč

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost