TOPlist

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra B - TJ Sokol Verměřovice 10:0 (4:0)

V domácím utkání dokázali mladší žáci FC Jiskry B uspět a jejich brankové žně se zastavily na konečném skóre 10:0.


FC Jiskra, 21.10.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Sokol Boříkovice - FC Jiskra 2008 A 2:7 (1:4)

V předehrávce 13. kola si mladší žáci z FC Jiskry A poradili s domácími Boříkovicemi 2:7 a dál se vezou na vítězné vlně.


FC Jiskra, 19.10.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - TJ Luková 5:2 (2:0)

Vyrovnaný zápas přinesl duel mezi FC Jisrkou a hosty z Lukové. Nakonec se domácím podařilo zvítězit 5:2.


FC Jiskra, 14.10.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - FO Lanškroun B 7:1 (2:0)

V neděli bylo na programu jako první, utkání mladších žáků FC Jiskry A proti Lanškrounu B. V první půli se nám střelecky nedařilo, ale v druhé půlce to bylo daleko lepší a proto jsme zaslouženě vyhráli 7:1.


FC Jiskra, 17.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Sokol Rudoltice - FC Jiskra 2008 B 13:1 (8:0)

Mladší žáci FC Jiskry B zavítali na své další mistrovské utkání do Rudoltic. Nedokázali se vyrovnat místnímu celku a prohráli 13:1.


FC Jiskra, 16.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků Řetová/Sloupnice - FC Jiskra 2008 A 0:8 (0:3)

Utkání mladších žáků ve vzdálené Řetové se vyvíjelo pro FC Jisrku velmi slibně a zaslouženě vyhrála 0:8.


FC Jiskra, 10.9.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Němčice út 8.5. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B
Mistrovský turnaj starší přípravka so 5.5. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Dolní Čermná, Dolní Dobrouč

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost