TOPlist

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Sokol Verměřovice - FC Jiskra B 4:2 (3:0)

V sobotním zápase si domácí Verměřovice poradili s našimi mladšími žáky FC Jiskra B a zvítězili 4:2.


FC Jiskra, 19.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Sokol Řetová - FC Jiskra 2008 A 1:1 pen.: 1:2 (0:1)

Mladší žáci FC Jiskry nedokázali porazit Řetovou na domácím hřišti v normální hrací době a museli rozhodnout až penalty, kde jsme dokázali zvítězit.


FC Jiskra, 13.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra B - TJ Sokol Tatenice 0:2 (1:0)

Venkovní zápas mladších žáků FC Jisrky B, který se konal v Tatenicích, dotáhli do vítezného konce domací. I přes velkou snahu našich hráčů jsme nedokázali skórovat a prohráli jsme 2:0.


FC Jiskra, 6.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - Lanškroun B 2:1 po penaltách (1:1)

V sobotu hráli mladší žáci FC Jiskry A proti hostům z Lanškrouna. Velice vyrovnané utkání skončilo remízou a tak rozodovali až penalty, ve kterých se štěstí přiklonilo na naši stranu a vyhráli jsme 2:1.


FC Jiskra, 5.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - TJ Sokol Rudoltice 4:2 (2:1)

Svoji dohrávku hráli v úterí i naši mladší žáci FC Jisrky A. Zápas proti soupeři z Rudoltic jsme zvládli a po výhře 4:2 nám patří plný bodový příděl.


FC Jiskra, 1.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra B - TJ Dlouhoňovice 6:3 (3:0)

Domácí zápas mladších žáků FC Jisrky 2008 B proti hostům z Dlouhoňovic se nakonec podařilo po menších komplikací dovést do vítězného konce 6:3.


FC Jiskra, 29.4.2018, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Lanškroun B Mistrovské utkání muži FC Jiskra A - Tatenice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
10. ročník závodu Jeřáb 1003 so 21.7. 11:00
Červená Voda
Pravidelný závod horských kol, zařazený do seriálu Šumperského poháru horských kol.
VIII. ročník turnaje starostů so 28.7. 12:30
Těchonín - Celné
Účastníci : Sokol Těchonín, Sokol Boříkovice, FC Jiskra 2008 B, Tatran Lichkov

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost