TOPlist

Mistrovské utkání mužů Sokol Dolní Újezd B - FC Jiskra 0:3 (0:1)

FC Jiskra 2008 odcestovala k utkání do Dolního Újezdu, kde se s tamním B mužstvem utkala o tři body do tabulky I.B třídy. Naši hráči dokázali vyhrát 0:3 a po záskuze si odváží plný počet bodů.


FC Jiskra, 31.3.2018, více

Odložení dalších mistrovských zápasů

Vzhledem k přetvávajícím špatným povětrnostním podmínkám a neregulérnímu stavu hrací plochy v Červené Vodě budou utkání tohoto víkendu zrušena a přesunuta na náhradní termín.


FC Jiskra, 31.3.2018, více

Mistrovské utkání mužů Jiskra Ústí nad Orlicí B - FC Jiskra 0:0 (0:0) pk: 4:3

A mužstvo FC Jiskry 2008 vstoupilo do jarní části sezóny 2017/2018 remízou na půdě druhého celku tabulky - Jiskry Ústí nad Orlicí B, odkud si po výsledku 0:0 připsalo bod do tabulky. V doplňkovém penaltovém rozstřelu jsme prohráli 4:3.


FC Jiskra, 25.3.2018, více

Odložení utkání

Vzhledem k přetrvávajícím klimatickým podmínkám je první jarní utkání FC Jiskra 2008 B - Sokol Němčice odloženo.


FC Jiskra, 23.3.2018, více

Přátelské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Malá Morava 8:1 (4:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo již třetí přípravné utkání před nadcházejícím startem jarná části sezóny 2017/2018. Tentokrtá poměřilo síly s týmem Sokola Malá Morava, který na umělé trávě v Šumperku porazila 8:1.


FC Jiskra, 10.3.2018, více

FC Jiskra 2008 informuje o nadcházejících akcích pro rok 2018

Co vše můžou hráči i fanoušci FC Jiskry 2008 očekávat během roku 2018? Zde přinášíme několik informací, které pomohou všem v plánování svého volna pro návštěvy našich jednotlivých akcí.


FC Jiskra, 9.3.2018, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Dolní Dobrouč FC Jiskra B ne 22.4. 16:00
II.třída OP , Dolní Dobrouč, mistrovské
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků ne 22.4. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost