TOPlist

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 5:2 (2:1)

FC Jiskra 2008 B se představila v pátém kole na stadiónu v Červené Vodě, kde zdolala B musžvo 1.FC Žamberka 5:2 a připsala si tak druhou výhru v tomto soutěžním ročníku v II.třídě okresního přeboru.


FC Jiskra, 8.9.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků
SK Nemošice - FC Jiskra 2:0 (1:0)

Mladší žáci odcestovali do stejné destinace jako jejich starší vrstevníci, tady na půdu týmu SK Nemošice. V tomto utkání podlehli domácímu týmu 2:0.


FC Jiskra, 2.9.2018, více

Mistrovské utkání starších žáků
SK Nemošice - FC Jiskra 3:1 (2:0)

Starší žáci FC Jiskry 2008 zajížděli ke svému prvnímu letošnímu zájezdu a to do vzdálených Nemošic, kde jsme domácímu sportovnímu klubu podlehli ve vyrovnané patrii 3:1.


FC Jiskra, 2.9.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Pomezí 2:1 (2:0)

FC Jiskra 2008 zvládla na domácím stadiónu v Králíkách utkání se Sokolem Pomezí a vyhrála jej 2:1. V tabulce I.B třídy se prozatím usadila na druhém místě za vedoucím Semanínem.


FC Jiskra, 2.9.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FK Dolní Dobrouč - FC Jiskra B 9:2 (3:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k nejméně oblíbenému soupeři pro naše barvy a to na půdu týmu FK Dolní Dobrouč. Vysoká porážka 9:2 sama o sobě asi dokladuje, v jakém duchu se zápas vedl.


FC Jiskra, 2.9.2018, více

Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra / Žamberk - AFK Horní Jelení 3:0 (2:0)

Dorost souklubí FC Jiskry 2008 a 1.FC Žamberka dokázal poprvé v tomto soutěžním ročníku plně bodovat a na stadiónu v Králíkách porazil tým AFK Horní Jelení 3:0.


FC Jiskra, 1.9.2018, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Třemošnice FC Jiskra so 22.9. 10:30
starší žáci , Třemošnice, mistrovské
Třemošnice FC Jiskra so 22.9. 12:15
mladší žáci , Třemošnice, mistrovské
Libchavy FC Jiskra so 22.9. 16:00
I.B třída , Libchavy, mistrovské
Jaroměřice FC Jiskra / Žamberk ne 23.9. 13:00
I. třída dorostu sk. B , Jaroměřice, mistrovské
FC Jiskra B Klášterec nad Orlicí ne 23.9. 16:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Rybník FC Jiskra B so 29.9. 15:30
II.třída OP , Rybník, mistrovské
FC Jiskra Přelovice ne 30.9. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Přelovice ne 30.9. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži A Mistrovská utkání starší a mladší žáci FC Jiskra - Přelouč
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Řetová
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie