TOPlist

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Sokol Vraclav 10:0 (5:0)

Domácí FC Jiskra tentokrát odehrála svůj zápas v netradičním čase a evidentně jí to prospělo, když dokázala porazit hosty z Vraclavi 10:0.


FC Jiskra, 2.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Luková - FC Jiskra 2008 B 10:2 (2:2)

Utkání mladších žáků na domácí půdě Lukové se vyvíjelo slibně, ale nakonec našim borcům došli síly a prohráli vysoko 10:2


FC Jiskra, 2.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - TJ Spartak Brandýs n. Orlicí 12:0 (6:0)

Ve čtvrtečním utkání dokázalo mužstvo mladších žáků FC Jiskra A porazit hosty z Brandýsa nad Orlicí vysoko 12:0


FC Jiskra, 31.8.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Dlouhoňovice- FC Jiskra 2008 B 2:3 (0:2)

Ve středu 30. srpna se odehrálo další mistrovské utkání mladších žáků. Naše FC Jiskra B porazila domácí Dlouhoňovice 2:3.


FC Jiskra, 30.8.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra 8:3 (2:3)

První utkání tohoto ročníku mají za sebou také naši dorostenci, kteří prohráli v Jablonném nad Orlicí vysoko 8:3 a to přesto, že v poločase vedli 2:3.


FC Jiskra, 27.8.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra 2:0 (1:0)

FC Jiskra 2008 odcestovala k místnímu derby na půdu sousedního Jablonného nad Orlicí, kde se jí nedařilo a domácímu týmu podlehla 2:0.


FC Jiskra, 27.8.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Klášterec nad Orlicí FC Jiskra B čt 28.9. 15:00
II.třída OP , Klášterec n. Orl., mistrovské
FC Jiskra Tatenice čt 28.9. 13:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Sloupnice ne 1.10. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 1.10. 15:30
II.třída OP , Brandýs n. Orl., mistrovské
Tatenice FC Jiskra so 7.10. 15:30
I. třída dorostu sk. B , Tatenice, mistrovské
FC Jiskra B Rybník so 7.10. 15:30
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 8.10. 15:30
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 14.10. 15:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Měsíc náborů Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Ústí nad Orlicí B
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků čt 28.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 30.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj starší přípravky so 30.9. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Němčice, Sruby/Dobříkov
Mistrovské utkání mladších žáků ne 1.10. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj mladší přípravky ne 1.10. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek B, Žichlínek A, FC Jiskra, Rybník
Mistrovské utkání mladších žáků so 7.10. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí
Mistrovský turnaj starší přípravky so 7.10. 09:00
Tatenice
Účastníci: Tatenice, FC Jiskra, Luková, Dolní Dobrouč
Mistrovský turnaj mladší přípravky so 7.10. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Tatenice, Němčice, Jablonné n. O.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost