TOPlist

Přátelský turnaj v Písařově

FC Jiskra 2008 B se zúčastnila turnaje v Písařově, kde obsadila druhé místo. V rámci přípravného období tak sehrála dvě utkání, v nichž jednou vyhrála a jednou prohrála.


FC Jiskra, 15.7.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Jaroměřice 0:1 (0:0)

Dorost FC Jiskry 2008 se představil v posledním letošním utkání, když na stadiónu v Králíkách prohrál nejtěsnějším možným výsledkem s týmem z Jaroměřic 0:1.


FC Jiskra, 18.6.2017, více

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra - Sokol Dlouhá Loučka 5:3 (2:1)

V posledním utkání tohoto ročníku sehrálo A mužstvo FC Jiskry 2008 na stadiónu v Králíkách s týme Sokola Dlouhá Loučka, kterému uštědřilo porážku 5:3.


FC Jiskra, 18.6.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Rybník - FC Jiskra B 5:1 (3:0)

Poslední utkání tohoto ročníku sehrálo naše B mužstvo na půdě Sokola Rybník, odkud si odvážíme porážku 5:1. V tabulce okresního přeboru končíme na desátém místě.


FC Jiskra, 17.6.2017, více

Mistrovské utkání mužů
SK Polička B - FC Jiskra 3:2 (2:1)

FC Jiskra 2008 odcestovala k předposlednímu utkání ročníku 2016/2017, kdy zavítala do nejvzdálenější destinace a to na půdu týmu SK Polička B. V tomto zápase jsme prohráli 3:2.


FC Jiskra, 11.6.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - Rokytnice v Orlických horách 6:0 (2:0)

V posledním zápase sezony si naši mladší žáci dokázali poradit s hostujícím týmem z Rokytnice vysoko 6:0 a zakončili tak úspěšnou sezonu.


FC Jiskra, 11.6.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Klášterec nad Orlicí FC Jiskra B čt 28.9. 15:00
II.třída OP , Klášterec n. Orl., mistrovské
FC Jiskra Tatenice čt 28.9. 13:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Sloupnice ne 1.10. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 1.10. 15:30
II.třída OP , Brandýs n. Orl., mistrovské
Tatenice FC Jiskra so 7.10. 15:30
I. třída dorostu sk. B , Tatenice, mistrovské
FC Jiskra B Rybník so 7.10. 15:30
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 8.10. 15:30
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 14.10. 15:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Měsíc náborů Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Ústí nad Orlicí B
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků čt 28.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 30.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj starší přípravky so 30.9. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Němčice, Sruby/Dobříkov
Mistrovské utkání mladších žáků ne 1.10. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj mladší přípravky ne 1.10. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek B, Žichlínek A, FC Jiskra, Rybník
Mistrovské utkání mladších žáků so 7.10. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí
Mistrovský turnaj starší přípravky so 7.10. 09:00
Tatenice
Účastníci: Tatenice, FC Jiskra, Luková, Dolní Dobrouč
Mistrovský turnaj mladší přípravky so 7.10. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Tatenice, Němčice, Jablonné n. O.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost