TOPlist

Přátelské utkání mužů
FK Gufero Mistrovice - FC Jiskra B 0:3 (0:1)

Druhé letošní přípravné utkání sehrálo B mužstvo FC Jiskry 2008 na umělé trávě v Letohradě a to proti celku z okresního přeboru III.třídy - proti Mistrovicím. V tomto zápase se našim hráčům dařilo a dokázali jej vyhrát 0:3.


Uhlíř, 22.2.2014, více

Přátelské utkání mužů
FC Jiskra B - SK Úvaly B 4:4 (0:1)

V roce 2014 odehrálo B mužstvo FC Jiskry 2008 první přípravné utkání, když na umělé trávě v Letohradě přivítalo tradičního soupeře - tým SK Úvaly B. Letošní duel plný spousty branek skončil nerozhodně 4:4.


Uhlíř, 18.1.2014, více

Přátelské utkání mužů
FK Gufero Mistrovice - FC Jiskra B 2:4 (2:1)

B mužstvo na generálku před zahájením mistrovských utkání podzimní části sezóny 2013/2014 odcestovalo do Mistrovic, kde v přípravném utkání vyhráli 2:4, když dokázali otočit poločasový výsledek 2:1.


Uhlíř, 7.8.2013, více

Přátelské utkání mužů
Sokol Štíty B - FC Jiskra B 1:3 (1:3)

Příprava B mužstva FC Jiskry 2008 pokračovala v tomto týdnu dalším přípravným utkáním, kdy naši hráči odcestovali na půdu Sokola Štíty, kde poměřili své fotbalové dovednosti s tamním B mužstvem.


Uhlíř, 31.7.2013, více

III.ročník turnaje Starostů obcí

III.ročník již tradičního turnaje se tentokrát odehrál na stadiónu v Červené Vodě. První místo v turnaji získalo mužstvo Sokola Boříkovice, pro které je to nejlepší dosavadní umístění.


FC Jiskra, 27.7.2013, více

Přátelské utkání mužů
BSV Friedrichshain - FC Jiskra B 0:6 (0:4)

FC Jiskra 2008 B odcestovala k přátelskému utkání do Spolkové republiky Německo, kde se utkala s přátelským týmem BSV Friedrichshain.


JP, 29.6.2013, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 09:30
starší žáci , Prosetín, mistrovské
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 11:15
mladší žáci , Prosetín, mistrovské
FC Jiskra / Žamberk Vraclav so 20.10. 12:30
I. třída dorostu sk. B , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Sopotnice so 20.10. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 21.10. 15:00
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 27.10. 14:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži A Mistrovská utkání starší a mladší žáci FC Jiskra - Přelouč
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Řetová
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie