TOPlist

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Tatenice 0:4 (0:2)

V posledním domácím utkání této sezóny podlehlo B mužstvo FC Jiskry 2008 na stadiónu v Červené Vodě týmu Sokol Tatenice 0:4.


FC Jiskra, 10.6.2017, více

Mistrovské utkání dorostu Borová - FC Jiskra 2008 3:3 (2:3) pk 5:4

V sobotním utkání naši dorostenci remizovali na hřišti domácí Borové 3:3. V následujícím penaltovém rozstřelu podlehli 5:4.


FC Jiskra, 10.6.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Sopotnice - FC Jiskra B 2:0 (0:0)

FC Jiskra 2008 B sehrála předposlední utkání tohoto ročníku na půdě soupeřů, když zavítala do Sopotnice. V tomto utkání jsme domácím nakonec podlehli 2:0.


FC Jiskra, 4.6.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Verměřovice 4:2 (1:1)

A mužstvo FC Jiskry 2008 přivítalo na stadiónu v Králíkách předposlední celek tabulky - Sokola Verměřovice. V tomto zápase diváci viděli šest branek, když naši hráči dokázali vyhrát 4:2 a připsali si další tři body do tabulky krajské I.B třídy.


FC Jiskra, 3.6.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - SK Sloupnice 6:2 (1:1)

V sobotu se našim týmům celkově dařilo. Také naši dorostenci brali plný počet bodů, za výhru 6:2 na domácí půdě proti hostům ze Sloupnice


FC Jiskra, 3.6.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Sokol Verměřovice - FC Jiskra 2008 A 2:5

Další výhrou potvrdila naše FC Jiskra 2008 A svoji formu a z Verměřovic si veze výhru 2:5 a tři body k tomu.


FC Jiskra, 3.6.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Klášterec nad Orlicí FC Jiskra B čt 28.9. 15:00
II.třída OP , Klášterec n. Orl., mistrovské
FC Jiskra Tatenice čt 28.9. 13:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Sloupnice ne 1.10. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 1.10. 15:30
II.třída OP , Brandýs n. Orl., mistrovské
Tatenice FC Jiskra so 7.10. 15:30
I. třída dorostu sk. B , Tatenice, mistrovské
FC Jiskra B Rybník so 7.10. 15:30
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 8.10. 15:30
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 14.10. 15:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Měsíc náborů Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Ústí nad Orlicí B
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků čt 28.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 30.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj starší přípravky so 30.9. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Němčice, Sruby/Dobříkov
Mistrovské utkání mladších žáků ne 1.10. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj mladší přípravky ne 1.10. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek B, Žichlínek A, FC Jiskra, Rybník
Mistrovské utkání mladších žáků so 7.10. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí
Mistrovský turnaj starší přípravky so 7.10. 09:00
Tatenice
Účastníci: Tatenice, FC Jiskra, Luková, Dolní Dobrouč
Mistrovský turnaj mladší přípravky so 7.10. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Tatenice, Němčice, Jablonné n. O.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost